Apple Macbook 12" i5 1,3GHz/8GB/512/macOS Space Gray  (MNYG2ZE/A)
Apple Macbook 12" i5 1,3GHz/8GB/512/macOS Space Gray  (MNYG2ZE/A)
Apple Macbook 12" i5 1,3GHz/8GB/512/macOS Space Gray
  • Procesor Intel Core i5
  • Pamięć 8 GB
  • Grafika Intel HD Graphics 615
  • Typ ekranu Błyszczący, LED, IPS, Retina
6 999,00 zł
Darmowa dostawa


Laptopy 12,1” – najbardziej kompaktowe MacBooki

Wydajność, która wystarcza na cały dzień

Ultrabooki MacBook 12,1” napędzane są procesorami Intel Core, które wspólnie z szybką pamięcią operacyjną, dyskami SSD oraz systemem macOS Sierra, tworzą doskonale zoptymalizowane środowisko pracy. Jest to sprzęt do wymagających zadań, skonstruowany z myślą o multitaskingu z użyciem zarówno popularnych programów biurowych, jak i wyspecjalizowanych narzędzi analitycznych. To czyni go idealnym wyborem dla biznesu oraz pracy kreatywnej, tym bardziej, że laptopy MacBook 12,1” dysponują barwnymi, niezwykle szczegółowymi wyświetlaczami Retina. Ogromnie wytrzymałe baterie zapewniają z kolei energię przez cały dzień.

Komfort oraz kultura pracy

Laptopy 12,1” Apple mają pełnowymiarowe klawiatury z odseparowanymi klawiszami. Ich budowa oraz rozmieszczenie przyspieszają i ułatwiają pisanie, eliminując przy okazji ilość literówek i innych błędów. Nieco niżej mieści się gładzik Force Touch, który reaguje na lekki dotyk, a dodatkowo umożliwia wywoływanie różnych akcji w różnych aplikacjach. Obsługuje ponadto gesty Multi-Touch, czyli przewijanie, przeglądanie, machnięcia i obroty. Co ważne, komponenty zamknięte w smukłej konstrukcji pracują cicho, dzięki specjalnie zaprojektowanemu chłodzeniu. Tym samym laptop nie generuje hałasu podczas intensywnej pracy i nie przeszkadza w skupieniu.

Lekkość i niepowtarzalny design

Przekątna omawianych laptopów mierzy 12,1”, co w połączeniu z wagą 0,93 kg i wysokością 13,1 mm czyni je sprzętem nad wyraz mobilnym, a przy tym wygodnym w użytkowaniu. Zarówno w biurze, jak i poza nim. Obudowy z aluminium oraz smukłe sylwetki doskonale sprawdzają się w trakcie podróży oraz spotkań służbowych. Ich design, jakość wykonania, jak i dbałość o detale, najlepiej świadczą o przynależności do klasy premium. Jeśli potrzebujesz dodatkowego, mniejszego urządzenia, rozważ zakup laptopa 11,6”. Następne pod względem wielkości są notebooki 12,5”, pracujące pod kontrolą systemu Windows. Sprzęt Apple znajdziesz też wśród laptopów 13,3” oraz 15,4”.

Sprawdź laptopy 12,1” w x-kom.

Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł