Nintendo Wii U Mario vs Donkey Kong: Tipping Stars (045496334284)
Nintendo Wii U Mario vs Donkey Kong: Tipping Stars (045496334284)
Nintendo Wii U Mario vs Donkey Kong: Tipping Stars
  • Platforma: Wii U
  • Wersja: Angielska
  • PEGI: 3+
  • Premiera: 2015-03-05
70,00 zł


Wiirtualna zabawa z grami na Nintendo Wii U

Gra telewizyjna bez telewizora

Następczyni Wii jest pierwszą konsolą Nintendo, która wykorzystuje technologię High Defitnion. Prawdziwą innowację stanowi kontroler Wii U GamePad. Prócz standardowych przycisków i gałek posiada dotykowy ekran LCD, który umożliwia m.in. opcję Off-TV Play. Pozwala Ci ona cieszyć się grą nawet wtedy, gdy odbiornik TV jest wyłączony lub ktoś inny chciałby z niego skorzystać. Ponadto, dzięki wstecznej kompatybilności, z Wii U współpracują akcesoria dedykowane Wii (takie jak Wii Remote czy Balance Board). Grając na konsoli, możesz także korzystać z usług sieciowych Nintendo Network i Miiverse – za ich pomocą komunikujesz się i bawisz innymi graczami na całym świecie. Zobacz, jakie gry na Nintendo Wii U znajdziesz w x-kom. Sprawdź także gry na PC, gry na PlayStation 3, gry na PlayStation 4, gry na Xbox 360, gry na Xbox One, gry na Switch, gry na 3DS i gry planszowo-mobilne.

Spotkanie ze starymi znajomymi w grach na Wii U

Sięgając do proponowanych przez nas gier na Wii U, masz możliwość ponownie spotkać się z ikonicznymi postaciami z rodziny Nintendo. Bohaterowie, dzięki którym stało się ono sławne, powracają w nowych tytułach. Baw się ze znajomymi ze swoich ulubionych kultowych serii, takich jak Mario czy The Legend of Zelda. Wprowadź innych w pełne wrażeń i przygód światy.

Na iimprezy i nie tylko

Gry na Wii U z naszej oferty to wyzwanie dla Twojej zręczności i refleksu. Zaskocz wszystkich sprawnością, poruszając się zwinnie jak ninja. Graj sam lub w większym gronie – oferowane tytuły świetnie sprawdzą się także jako imprezowa atrakcja, która umożliwia Ci zaproszenie innych osób do rywalizacji. Sprawdź proponowane przez x-kom gry na Wii U i ciesz się z kolejnych rozgrywek.

Dlaczego x-kom?
  • 99% pozytywnych opinii 99% pozytywnych opinii
  • 17 lat na rynku 17 lat na rynku
  • 15 dni na zwrot towaru 15 dni na zwrot towaru
  • Odbiór osobisty za 0 zł Odbiór osobisty za 0 zł