LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie
LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 1
LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 2LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 2
LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 3LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 3
LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 2
LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1327906 - zdjęcie 3
LG OLED48B56LA 48" 4K OLED 120 Hz WebOS Dolby Vision Atmos
Wydłużony czas dostawy.Dowiedz się więcej.
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2421Uchwyt do telewizora One For All WM2421
Uchwyt do telewizora ART AR-75Uchwyt do telewizora ART AR-75
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Uchwyt do telewizora ART AR-51Uchwyt do telewizora ART AR-51
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-47Uchwyt do telewizora ART AR-47
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Patrycja
Patrycja
7 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Bardzo dobry tv. Udało się kupić w promocji prawie 2 tys taniej. Polecam.... Rozwiń dalej
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Stanisław
Stanisław
Miesiąc temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Czy ten telewizor posiada telegazete?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Wojciech
Wojciech
5 miesięcy temu