LG 50QNED86A6C 50" 4K MiniLED WebOS - 1327911 - zdjęcie
LG 50QNED86A6C 50" 4K MiniLED WebOS - 1327911 - zdjęcie 1
LG 50QNED86A6C 50" 4K MiniLED WebOS
Pytania i odpowiedzi (1)
LGkod x-kom: 1327911
  • Przekątna ekranu:50"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:QNED
  • Klasa energetyczna:F
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Wiktor
Wiktor
9 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Czy to na pewno MiniLed? Na stronie producenta nie ma informacji o MiniLedzie... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Arkadiusz
Arkadiusz
9 miesięcy temu
Chyba szczerze w to wątpię. Skoro tną oszczędnościami na odwiedzaniu ekranu , to wątpię by było to mini LED. W dzisjszych czasach , 60 Hz w tej klasie modelu, to jakaś kpina ... Rozwiń dalej