Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 1
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 2Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 2
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 3Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 3
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 4Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 4
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 2
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 3
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331305 - zdjęcie 4
Samsung QE83S85F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:83"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:OLED
  • Klasa energetyczna:F
z kodem:
W cenie z kodem możesz kupić maks. 1 szt.
Z kodu możesz skorzystać do 31.05.2026 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitów.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika ANNA
ANNA
5 dni temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 77"