LG 65QNED93A6A 65" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1336860 - zdjęcie
LG 65QNED93A6A 65" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos - 1336860 - zdjęcie 1
LG 65QNED93A6A 65" 4K MiniLED 144 Hz WebOS Dolby Vision Atmos
Wydłużony czas dostawy.Dowiedz się więcej.
  • Przekątna ekranu:65"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED
  • Klasa energetyczna:G
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
3,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Tomasz
Tomasz
Potwierdzony zakup
4 tygodnie temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"