SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 1
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 2
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 3
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 4
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 5
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 6
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 7
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 8
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11 - 1475409 - zdjęcie 9
SMX Battlestation M6A R7-7800X3D/32GB/1TB/RTX5060Ti/W11
  • Grafika:NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
  • Procesor:AMD Ryzen™ 7 7800X3D
  • Pamięć RAM:32 GB
  • System:Microsoft Windows 11 Home
Promocje
007 First Light
Monitory iiyama -15%
Rabat na dysk SSD
007 First Light007 First Light w zestawie z NVIDIA GeForce RTX serii 50.
007 First Light
Monitory iiyama -15%przy zakupie komputera SMX Battlestation
Monitory iiyama -15%
Rabat na dysk SSDPrzy zakupie komputera G4M3R i SMX
Rabat na dysk SSD
Monitor SMX Nagame -20%przy zakupie komputera SMX Battlestation
Monitor SMX Nagame -20%
-50% na kabel DisplayPortkup w zestawie i zgarnij rabat
-50% na kabel DisplayPort
Akcesoria -30% dla SMX Battlestationkup w zestawie i zgarnij rabat na akcesoria dla graczy
Akcesoria -30% dla SMX Battlestation
Fotele i biurka -20% dla SMX Battlestationkup w zestawie i zgarnij rabat
Fotele i biurka -20% dla SMX Battlestation
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Monitor LED 27" (26,5"-28,4") MSI MAG 274QFMonitor LED 27" (26,5"-28,4") MSI MAG 274QF
Klawiatura  przewodowa Silver Monkey X MandrillKlawiatura  przewodowa Silver Monkey X Mandrill
Myszka bezprzewodowa Silver Monkey X HowlerMyszka bezprzewodowa Silver Monkey X Howler
Myszka przewodowa SteelSeries Rival 3 Gen 2 BlackMyszka przewodowa SteelSeries Rival 3 Gen 2 Black
Myszka przewodowa Logitech G102 LIGHTSYNC czarnaMyszka przewodowa Logitech G102 LIGHTSYNC czarna
Słuchawki przewodowe Sony Inzone H6 AIR CzarnySłuchawki przewodowe Sony Inzone H6 AIR Czarny
Słuchawki przewodowe SMX Słuchawki KoonSłuchawki przewodowe SMX Słuchawki Koon
Słuchawki przewodowe Logitech G PRO XSłuchawki przewodowe Logitech G PRO X
Monitor LED 32" i większy Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQiMonitor LED 32" i większy Xiaomi Curved Gaming Monitor G34WQi
Fotel gamingowy SMX Fotel gamingowy DeribaFotel gamingowy SMX Fotel gamingowy Deriba
Mikrofon Silver Monkey X KaigiMikrofon Silver Monkey X Kaigi
Monitor LED 27" (26,5"-28,4") iiyama G-Master GB2771HSU-B1 Red EagleMonitor LED 27" (26,5"-28,4") iiyama G-Master GB2771HSU-B1 Red Eagle