Drukuj opis Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa DożywotniaDrukuj
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 1
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 2
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 3
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 4
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 5
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 6
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 1
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 2
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 3
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 4
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 5
Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia - 186904 - zdjęcie 6
Drukuj opis Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa DożywotniaDrukuj

Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia

od: Miokod producenta: 5262N3930320kod x-kom: 186904
  • Mapy:Polska, Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
659,00 zł
Drukuj opis Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa DożywotniaDrukuj
GPS

Nawigacja Mio Spirit 6970 LM Truck
Zaawansowana technologicznie

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Nawigacja Spirit 6970 LM Truck to doskonałe rozwiązanie dla kierowców poruszających się dużymi autami dostawczymi lub kamperami. Urządzenie oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy. Nowe ulice, nowe adresy? Spirit 6970 LM poprowadzi Cię do celu.

Mio Spirit 6970 LM Truck to najnowocześniejszy system nawigacji samochodowej dostępny na rynku. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję SmartRoutes™, mechanizm wyszukiwania Google Local Search i obsługę multimediów.

Dodatkowo, funkcja Komendy Głosowe umożliwi głosowe wprowadzenie adresów bez dotykania wyświetlacza.

Dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi multimediów i gniazdu AV-in, możesz oglądać filmy i odtwarzać muzykę wprost z urządzenia.

Nawigacja Mio Spirit 6970 LM Truck
ekran smartfonu

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
Większy ekran - większe mapy

Wyraźny, panoramiczny i antyodblaskowy ekran dotykowy o przekątnej 5 cala zapewnia komfort nawigacji nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo przełącza inteligentnie widok dzień / noc w zależności od pory dnia.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran oporowy umożliwia szybkie zaprogramowanie nawigacji niemal wszystkim, co masz pod ręką. Możesz użyć rysika, pilniczka do paznokci lub ołówka. Cel podróży wyznaczysz nawet w rękawiczkach. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny ekran o przekątnej 5 cali
mapa

Mapa Europe Plus
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom Mio. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej, nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy Mio to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę Mio i ruszaj w drogę.

Mapy Mio Europe Plus obejmują następujące 44 państwa Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy Mio Europe Plus. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapa Europe Plus
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
windows

System operacyjny Windows CE
Prosty i intuicyjny w obsłudze

Windows CE to uniwersalny system operacyjny, ceniony przez użytkowników na całym świecie. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Kompatybilny z wieloma popularnymi mapami, takimi jak: MapaMap, iGO, MioMap, NavRoad, Navitel, czy Automapa.

System operacyjny Windows CE
droga

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Nawigacja Mio Spirit 6970 LM Truck w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu.

Poruszanie się po skomplikowanych węzłach drogowych nie należy do najłatwiejszych. Szczególnie, gdy pokonujesz je pierwszy raz. Widok skrzyżowań w 3D pozwala lepiej zorientować się w okolicy i zobaczyć zbliżające się skrzyżowanie z lotu ptaka. To daje Ci lepszą widoczność i zwiększa pewność siebie podczas jazdy.

Oprogramowanie Mio Spirit 6970 LM Truck umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania.

Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D
tryb ciężarowy

Tryb ciężarowy
Wytycza optymalną trasę

Planując trasę dla samochodu ciężarowego trzeba brać pod uwagę jego wymiary, masę i przewożony ładunek. Tryb ciężarowy wytycza optymalną trasę uwzględniając wysokość mijanych wiaduktów i tuneli, czy ograniczenia skrętu.

Nawigacja Mio Spirit 6970 LM Truck to doskonałe rozwiązanie dla kierowców poruszających się dużymi autami dostawczymi lub kamperami.

Tryb ciężarowy
informacja

Odbiornik informacji TMC
Aktualne dane o utrudnieniach na drodze

Odbiornik Traffic Message Channel (TMC) otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach i korkach. Jeśli na Twojej trasie znajduje się jakaś przeszkoda, Twój Mio wytyczy nową drogę.

HQ TMC dostarcza precyzyjne i aktualne informacje dotyczące utrudnień na drodze. Dzięki temu odpowiednio wcześniej ustawisz alternatywną trasę, by spokojnie dotrzeć do celu podróży.

Odbiornik informacji TMC
wydajność

Planowanie podróży
Łatwo ustal trasę przejazdu

Mio Spirit 6970 LM Truck posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.

Idealna funkcja dla przedstawicieli handlowych i zapalonych turystów. Pozwala zaplanować podróż w oparciu o wybrane przez Ciebie miejscowości. Ustaw adres końcowy, dodaj lokalizacje pośrednie i ruszaj bezpiecznie do celu.

Nawigacja posiada również funkcję symulacji trasy w tuneli, dzięki czemu pozwala Ci śledzić trasę przez całą podróż.

Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.

Planowanie podróży
Fotoradar

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów
Uniknij problemów i jedź bezpiecznie

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Mio Spirit 6970 LM Truck posiada usługę bezterminowej aktualizacji bazy fotoradarów, abyś zawsze wiedział, gdzie zachować dodatkową ostrożność na drodze. Aktualizacje możesz pobrać za pomocą programu MioMore Desktop.

Bezterminowa aktualizacja baz fotoradarów
bluetooth

Wbudowany moduł Bluetooth
Telefonowanie bez użycia rąk

Twoja nawigacja Mio Spirit 6970 LM Truck używa rewelacyjnej technologii Bluetooth®. Umożliwia ona bezprzewodową synchronizację z telefonem i wykorzystanie Mio jako zestawu głośnomówiącego. Teraz możesz dzwonić bez użycia rąk.

Wbudowany moduł Bluetooth
samochód

Funkcja znajdź mój samochód
Szybko i sprawnie zaprowadzi Cię do Twojego samochodu

Znajdź mój samochód to aplikacja, która szybko i sprawnie zaprowadzi Cię do Twojego auta. Przydatna na dużym parkingu pod supermarketem, czy galerią handlową, w labiryncie uliczek nieznanego miasta i podczas grzybobrania.

Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.

Funkcja znajdź mój samochód
książka

Funkcja LearnMe Pro
Dostosowuje trasę do Twoich preferencji

Funkcja LearnMe Pro monitoruje i zapamiętuje Twój styl jazdy. Dzięki temu nawigacja może zaproponować trasę dopasowaną do Twoich preferencji.

Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.

Funkcja LearnMe Pro
tryb pieszy

Tryb pieszy
Specjalne funkcje dla podróży na piechotę

Jeśli lubisz dokładnie zwiedzać nowe miejsca, to tryb nawigacji pieszej jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że podasz miejsca lub adresy, które chcesz odwiedzić, a nawigacja zaprowadzi Cię do wybranej lokalizacji. Korzystając z tej opcji nie zgubisz się nawet w największych i najbardziej zatłoczonych miastach.

Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.

Tryb pieszy

 

Specyfikacja

Mapy
Polska
Europa
Funkcje nawigacji
Wyznaczanie trasy
Asystent pasa ruchu
Widok skrzyżowań w 3D
Informacje o fotoradarach
Asystent parkowania
Dostęp do najbliższych miejsc POI
Tryb pieszy
Znajdź mój samochód
Tryb ciężarowy
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Rodzaje wejść / wyjść
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Wejście AV - 1 szt.
Dodatkowe informacje
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Możliwość odtwarzania multimediów
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wypożyczalnia map
Wysokość
86 mm
Szerokość
142 mm
Grubość
14 mm
Waga
172 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
5262N3930320
Kod x-kom
186904

Opinie

6,0/6
★★★★★★
★★★★★★
(2 opinie)
6
2
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (2)

o Mio Spirit 6970 Truck 5" Europa Dożywotnia
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 2 z 2 opinii
Namir01Namir01
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Przetestowałem nawigacje na wszystkie możliwe sposoby. Jestem przedstawicielem handlowym więc zwykła, prosta nawi za kilka stów jest dla mnie niewystarczająca. Ta ma wszystko czego mi brakowało. Jest bardzo precyzyjna i niewiarygodnie szybko wyznacza trase, informuję gdzie jest korek lub wypadek, a także fotoradar. Dzięki niej nie spóźniam się już tak często na spotkania i nie mam tylu mandatów. Wyświetlacz oczywiście duży i wyraźny, wygodny zarówno w dzień jak i w nocy. Pożyczyłem mojej żonie, trafiła na miejsce więc musi być dobra:P

Czy ta opinia była pomocna?20
MarkosMarkos
★★★★★★
Ponad dwa lata temu

Objechałem pół Europy kamperem z ta nawigacją, zawsze doprowadziła mnie do celu. Przy trybie ciężarowym podróż kamperem to nie problem, wszędzie się zmieścimy i dobierzemy odpowiednią trasę. TMC przydał mi sie już tyle razy, że nie wyobrażam sobie jego braku, ominąłem wszystkie możliwe korki i roboty drogowe. Nawigacja jest szybka, nie gubi sygnału, ekran jest duży i jasny, a mapy czytelne i szczegółowe. Nawigacja w sam raz dla podróżujących.

Czy ta opinia była pomocna?10