Cena: 169,00 zł


Produkt niedostępny

Jeśli chcesz dowiedzieć się kiedy produkt ten będzie dostępny: zadzwoń do nas pod numer 34 377 00 00 lub napisz na adres x-kom@x-kom.pl


Opis produktu

Nowa generacja

Thermalright HR-02 Macho 120 Rev A. to następca modelu Macho 120, w porównaniu do poprzednika producent zmienił zestaw montażowy (obecnie nie wymaga użycia backplate), górny fin radiatora jest andyzowany na czarno dzięki temu chłodzenie dobrze komponuje się w nowoczesnych obudowach posiadających czarne wnętrze, oraz na tle ciemnych laminatów płyt głównych, zmieniono także wentylator, oraz producent zdecydował się na niklowanie rurek heatpipe.
Uniwersalność

Dzięki wysokości 150,5mm mieści się do praktycznie wszystkich obudów midi tower. Zwiększona powierzchnia rozpraszania ciepła przy wykorzystaniu pięciu rurek heatpipe wyprofilowanych tak, żeby działały jakby ich było 10, zapewnia wyjątkową wydajność.
Efektywny w każdej sytuacji

Asymetryczna konstrukcja radiatora sprawia, że mieści się on z łatwością nawet  w przypadku malej ilości miejsca na płycie głównej (nie koliduje z pamięciami RAM o wysokich radiatorach) Duże szczeliny pomiędzy żeberkami radiatora powodują, że bardzo wysoka wydajność jest już osiągana przy bardzo niskich obrotach wentylatora  (mowa o wartościach rzędu  600 RPM).

 


Specyfikacja

Typ Aktywne
Kompatybilność 775
1150
1155
1156
1366
2011
2011-3
AM2
AM2+
AM3
AM3+
FM1
FM2
FM2+
1151
Wymiar radiatora 120 x 102 x 150 mm
Materiał radiatora Miedź + Nikiel
Ciepłowody 5 x 6mm
Wentylator 120 mm
Kontrola obrotów PWM
Prędkość obrotowa 600 - 1300 obr./min.
Maksymalny poziom hałasu 25,4 dB
Maksymalny przepływ powietrza 46,2 CFM
Złącze 4-pin PWM
Napięcie zasilające 12 V
Wysokość 150 mm
Szerokość 120 mm
Głębokość 92 mm
Waga 700 g
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)

Opinie

Średnia ocena 5,75 (4 opinii)
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka 1/2
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
75,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
25,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%
Gwiazdka Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty Gwiazdka empty
0,00%

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Najlepsze chłodzenie za tą cenę! Super wydajność i do tego ciche!

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Drogi, ale cena jest adekwatna do jakości wykonania i możliwości tego coolera. Do tego w zestawie dostajesz dobrej jakości śrubokręt, z mocno namagnesowaną końcówką.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka
Opinia potwierdzona zakupem
Szukałem czegoś dobrego, co zmieści się do Zalmana R1 (do 160mm wys) i się nie zawiodłem. Montaż nie sprawia najmniejszych problemów, choć potrzebny jest dostęp do "pleców" płyty głównej. Po podłączeniu jest już tylko lepiej. Wraz z pastą MX-2 schłodził mi proca o 8-10 stopni lepiej jak poprzedni AC Freezer 13. Bardzo cichy, ale na max obrotach słyszalny. Te jednak nie włączają się często bo i na wolniejszych obrotach cooler doskonale sobie daje radę. Szczerze polecam.

Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka Gwiazdka empty
Opinia potwierdzona zakupem
Bardzo dobre chłodzenie, niestety nie bez wad. "nie koliduje z pamięciami RAM o wysokich radiatorach" no chyba nie do końca, w mojej płycie GA-Z87X-OC nie da się zamontować ramu Kingston Savage w pierwszym slocie z tym chłodzeniem, chyba że bym pozbył się radiatora pamięci. Pasta dołączona do chłodzenia u mnie była jakaś rozwodniona (bardziej płynna). Wentylator jest najgłośniejszym elementem mojego pc, choć nie jest jakoś super głośny, wymieniłem go gdyż dobrze dmucha powietrzem, jednak jeśli chodzi o dmuchanie przez żebra radiatora postanowiłem wybrać Noctua p12