Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcieTomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 1TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 1
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 2TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 2
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 3TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 3
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 1TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 1
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 2TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 2
TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 3TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi - 366826 - zdjęcie 3
Drukuj
Porównaj

TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi

od: TomTom|kod producenta: 1PL6.002.12|kod x-kom: 366826
  • Mapy:Europa
  • Ekran:6"
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja TomTom GO PROFESSIONAL 6250 6" Europa Wi-Fi
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 949,00 zł
1
Drukuj
GPS

Nawigacja TomTom GO Professional 6250
Profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla dużych pojazdów

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Poznaj TomTom GO Professional 6250 — profesjonalne urządzenie nawigacyjne dla dużych pojazdów. Z łatwością wyznaczysz spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego.

Sprawdź, jak produkt wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ekran smartfonu

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
Większy ekran - większe mapy

Nawigacja TomTom GO Professional 6250 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran pojemnościowy o przekątnej 6” i rozdzielczości 800 x 480 pikseli.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran pojemnościowy jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny ekran o przekątnej 6 cali
mapa

Mapy TomTom
Bez problemu trafisz do celu

Bądź zawsze na dobrej drodze dzięki mapom TomTom. Z aktualną mapą Europy masz pewność, że każda Twoja podróż zakończy się pomyślnie. Sprawnie skorzystasz z najnowszej infrastruktury drogowej. Nie ominiesz też żadnego zakrętu, ani zjazdu z autostrady. Mapy TomTom to bezstresowa jazda i ogromna baza adresów, która zawsze doprowadzi Cię do celu. Uruchom mapę TomTom i ruszaj w drogę.

Nawigacja TomTom GO Professional 6250 posiada fabrycznie zainstalowaną mapę Europy - swoim zasięgiem obejmuje w sumie 46 państw.

Zainstalowane na urządzeniu mapy pokrywają następujące państwa:

Albania (71%), Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina (77%), Bułgaria (75%), Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Cypr, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania (z Wyspami Kanaryjskimi), Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Madera, Malta, Mołdawia (43%), Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Macedonii (77%), Rosja (75%), Rumunia (98%), San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja (92%), Ukraina (45%), Watykan, Węgry, Wielka Brytania (z Wyspami Normandzkimi), Włochy.

Poniżej znajduje się mapa przedstawiająca zasięg Mapy TomTom Europa zainstalowanej na urządzeniu. Państwa wchodzące w jej skład zostały oznaczone kolorem zielonym.

Mapy TomTom
Aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy.

Dożywotnie aktualizacje map dla dużych pojazdów dostępne za darmo przez cały czas użytkowania produktu umożliwiają wybieranie najbardziej odpowiednich tras z dokładnym określeniem czasu przybycia.*

* Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Okres użytkowania urządzenia kończy się, gdy powyższe staną się niedostępne. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę firmy TomTom.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
software

System operacyjny TomTom
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny TomTom jest autorskim programem napisanym na nawigacje tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji. Korzystaj z regularnych i bezpłatnych aktualizacji zawierających np. nowe, innowacyjne funkcje oraz z wszystkich zalet nawigacji.

Darmowe aktualizacje przez sieć Wi-Fi

Pobierz najnowsze mapy i oprogramowanie urządzenia TomTom GO Professional 6250, korzystając z wbudowanego modułu Wi-Fi®. Komputer nie jest już potrzebny. Urządzenie nawigacyjne dla ciężarówek informuje o dostępności nowych aktualizacji — wystarczy połączyć się z siecią Wi-Fi i wybrać z menu pozycje do zainstalowania.*

* Funkcja ta korzysta wyłącznie z prywatnych sieci Wi-Fi. Zalecane jest korzystanie z sieci Wi-Fi o szybkości pobierania co najmniej 30 Mb/s, przede wszystkim w przypadku aktualizowania map, ponieważ mogą to być duże pliki do pobrania.

System operacyjny TomTom
droga

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Nieoceniona pomoc w czasie jazdy

Urządzenie we właściwym momencie wskazuje pas ruchu, którym należy się poruszać, żeby nie zboczyć z trasy lub sprawnie pokonać duże skrzyżowanie. Ta funkcja najlepiej sprawdza się w dużych, nieznanych Ci miastach i na autostradach.

Z wyprzedzeniem uzyskuj precyzyjne informacje, który pas ruchu zająć przed dojazdem do skrzyżowania. Koniec z nagłymi zmianami pasa ruchu lub przegapionymi skrętami.

Zaawansowana funkcja asystenta pasa ruchu
Fotoradar

Dożywotnia Usługa Fotoradary
Bezpieczeństwo i oszczędność

Fotoradary potrafią skutecznie uprzykrzyć jazdę. Dzięki ostrzeżeniom przed fotoradarami odpowiednio wcześniej zwolnisz do wymaganej prędkości i unikniesz kosztów związanych z mandatami.

Prowadź bez stresu, znając pozycje przenośnych i stacjonarnych fotoradarów w Europie. Liczne ostrzeżenia o fotoradarach dostępne w urządzeniu nawigacyjnym TomTom dla ciężarówek pozwalają zwolnić na czas, co pomaga uniknąć wydatków związanych z potencjalnymi mandatami*

* Usługa dostępna w 36 krajach. We Francji usługa Fotoradary oferuje jedynie ostrzeżenia o niebezpiecznych strefach. Pobieraj nawet cztery aktualizacje fotoradarów w ciągu jednego roku. Do pobierania aktualizacji niezbędne jest połączenie internetowe i konto MyTomTom.

Dożywotnia Usługa Fotoradary
tryb ciężarowy

Zaawansowany tryb ciężarowy
Trasy z uwzględnieniem profilu pojazdu, jego masy i ładunku

Wyznaczaj spersonalizowane trasy dostosowane do wymiarów, masy, ładunku i maksymalnej prędkości ciężarówki, autokaru lub samochodu dostawczego zapewniające bezpieczniejszą, bardziej wydajną i spokojniejszą podróż. Funkcja spersonalizowanego wyznaczania tras przewiduje czas przyjazdu za Ciebie, podając realistyczny czas podróży.*

Dedykowane użyteczne miejsca dla ciężarówek i autokarów

Odkryj mnóstwo użytecznych miejsc takich jak: stacje benzynowe, restauracje i centra serwisowe dla ciężarówek i autokarów. Firma TomTom starannie dobrała UM-y dzięki informacjom z serwisów DKV, ParkyourBus i Les Routiers, aby sprostać potrzebom zawodowych kierowców. Niezależnie od tego, w którym miejscu w Europie się znajdujesz, w urządzeniu wyświetlane będą UM-y znajdujące się na trasie. Możesz też skorzystać z mapy, aby odszukać pobliskie miejsca.**

* Dostępność cech ciężarówek, samochodów dostawczych i autokarów zależy od kraju. Nie można zagwarantować, że charakterystyka danej ciężarówki zostanie uwzględniona w przypadku wszystkich sugerowanych tras. Należy zawsze przestrzegać znaków drogowych i obowiązujących przepisów.

** Choć wszystkie informacje dostarczane przez strony trzecie są dokładnie sprawdzane, firma TomTom nie gwarantuje, że szczegółowe informacje o użytecznych miejscach są kompletne i dokładne. Firma TomTom nie odpowiada za te treści ani informacje w przypadku szkód wynikających z korzystania z danych użytecznych miejsc lub uzyskiwania do nich dostępu.

Zaawansowany tryb ciężarowy
sterowanie głosem

Zgodność z Siri i Google Now™
Korzystaj z pomocy osobistego asystenta

Aktywuj Siri lub Google Now™ i po dotknięciu przycisku zacznij mówić do wbudowanego mikrofonu urządzenia TomTom GO Professional 6250. Uzyskaj dostęp do osobistego asystenta umożliwiającego pełne skupienie się na drodze bez sięgania po smartfon.*

* Siri jest znakiem towarowym firmy Apple Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach. Google Now™ jest znakiem towarowym firmy Google Inc.

Zgodność z Siri i Google Now™
smartfon

Połączenie ze smartfonem
Korzystaj z usług TomTom na urządzeniu mobilnym

Słuchaj odczytywanych na głos wiadomości ze smartfonu bez zdejmowania rąk z kierownicy i spuszczania z oczu drogi. Pozwól urządzeniu TomTom GO Professional 6250 odczytywać wiadomości SMS, iMessage, Line i inne.

Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym

Urządzenie TomTom GO Professional pozwala pozostać w kontakcie i bezpiecznie prowadzić pojazd dzięki funkcji dzwonienia z zestawem głośnomówiącym. Wystarczy połączyć urządzenie nawigacyjne ze smartfonem za pośrednictwem technologii Bluetooth®, aby wyświetlać na ekranie informacje o połączeniu. Trzymaj ręce na kierownicy i wzrok na drodze.

Połączenie ze smartfonem
karta pamięci

Gniazdo na kartę SIM
Otrzymuj aktualne informacje drogowe

Dokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność i otrzymuj aktualne informacje drogowe TomTom Traffic oraz ostrzeżenia o fotoradarach bez ponoszenia dodatkowych kosztów obciążających rachunek telefoniczny.

Karta SIM i pakiet transferu danych są dołączone do urządzenia TomTom GO Professional 6250, co oznacza, że już nigdy nie musisz się martwić o opłaty roamingowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

Karta SIM i pakiet transferu danych
informacje o korkach

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
Dokładne informacje o ruchu drogowym

Dostawa w godzinach szczytu? TomTom wie, jak przewidzieć ruch drogowy i uniknąć korków zarówno na autostradach, jak i na mniejszych drogach.

Wyznaczaj szybsze trasy dzięki dożywotniej usłudze TomTom Traffic dostępnej za pośrednictwem połączenia Bluetooth® ze smartfonem.*

Informacje o wstrzymanym ruchu

Unikaj nagłego hamowania dzięki powiadomieniom o korkach na trasie. Usługa ta umożliwia bezpieczniejszą jazdę, informując o czarnych punktach, czyli miejscach, gdzie często dochodzi do wypadków. Obserwuj alerty na urządzeniu nawigacyjnym, które informuje o odległości do miejsc, w których ruch jest wstrzymany oraz czarnych punktów.

* Usługi TomTom przez smartfon: aby dowiedzieć się więcej i sprawdzić zgodność, odwiedź stronę tomtom.com/connect. Określenie „dożywotnio” oznacza cały okres korzystania z urządzenia, w którym firma TomTom zapewnia aktualizacje, usługi, zawartość i akcesoria dla posiadanego urządzenia. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta - firmy TomTom.

Dożywotnia usługa TomTom Traffic
asystent parkowania

Planuj z aplikacją MyDrive
Sprawdzaj informacje drogowe na urządzeniu mobilnym

Spokojnie zaplanuj trasę za pomocą aplikacji TomTom MyDrive o każdej porze i w dowolnym miejscu, co pozwoli zaoszczędzić czas podczas jazdy. Uwzględniaj preferowane drogi lub postoje i synchronizuj spersonalizowaną trasę z urządzeniem nawigacyjnym dla ciężarówek. Jesteś gotowy do drogi zaraz po wejściu do ciężarówki.

Funkcja MyDrive

 

Specyfikacja

Mapy
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Dzwonienie z zestawem głośnomówiącym
Informacje o fotoradarach
Informacje o korkach
Komunikaty głosowe
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
Wyznaczanie trasy
Tryb ciężarowy
Widok skrzyżowań w 3D
Widok terenu 3D
Zgodność z Siri i Google Now
Pamięć wbudowana
16 GB
Typ wyświetlacza
Dotykowy, pojemnościowy
Przekątna wyświetlacza
6"
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Micro USB - 1szt.
Gniazdo kart SIM - 1 szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Obsługa nawigacji za pomocą głosu
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Aktualizacje przez sieć Wi-Fi
Wbudowany moduł Wi-Fi
Usługi TomTom za pośrednictwem wbudowanej karty sim
Wysokość
106 mm
Szerokość
163 mm
Grubość
19 mm
Waga
262 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
1PL6.002.12
Kod x-kom
366826

Opinie

5,3/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(12 opinii)
6
6
5
4
4
1
3
1
2
0
1
0
Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze

Opinie użytkowników (12)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
Wyniki: 12 z 12 opinii
PiotrekPiotrek
★★★★★☆
3 lata temu

Nawigacja jak najbardziej w porządku, ale ma kilka bolączek (zabieram tylko jedną gwiazdkę). Podgląd pasa na autostradzie lubi przestać działać. Trzeba zrobić drum roll reset urządzenia, by się naprawił. Do dodawanych poi nie można dołożyć własnej ikonki, nie da się z urządzenia ich edytować. Nie można usunąć wbudowanych poi. To jedyne minusy jakie zauważyłem. Nawigacja mimo to świetna. Planowanie trasy przez smartfona robi ogromne wrażenie.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?153
KamilKamil
★★★☆☆☆
3 lata temu

Jak dla mnie za słabe urządzenie do tak licznych funkcji. Czesto się zawiesza i resetuje. Słabe pokrycie polski. Błędy typu droga wojewódzka częściowo jako droga gruntowa. Ja jestem zawiedziony że za 2k PLN można sprzedawać tak słaby sprzęt. Dałbym 1000zl nie więcej.
Plusy:
Duzy czytelny wyświetlacz, intuicyjny interfejs, trafic działa ok, bluetooth się sprawdza, no i nie trzeba podpinac pod kompa w celu aktualizacji.
Reasumując za 2k PLN się nie opłaca.
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?126
TomaszTomasz
★★★★★☆
4 lata temu

Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Pięć gwiazdek ze względu na minimalne przycięcia oraz zawieszanie sterowania głosowego (prawdopodobnie problem do rozwiązania przy następnej aktualizacji). Sprawnie wytycza trasy. Szybka możliwość zmiany manualnej, dodania punktów oraz przejrzenia parkingów na naszej trasie.
Aplikacja mydriveapp jest intuicyjna. Odczytywanie SMS-ów i innych wiadomości ze smartfona przez Tomtom- jest świetnym pomysłem.
... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?1611
Profesjonalna nawigacjaProfesjonalna nawigacja
★★★★★★
3 lata temu

warta każdej złotówki, uwagi do ceny piszą chyba osoby jeżdżące z tą nawigacją tylko po Polsce i nie mające pojęcia, jak ważna jest dobra nawigacja z mapami Europy. Aktualne informacje o przejazdach, ograniczeniach. No robi robotę. ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?103
KarolKarol
★★★★★☆
4 lata temu

Dobrze wytycza trasę, ruch drogowy tez dziala bez zarzutów ale nie widzi wszystkich wiaduktów np we Wrocławiu... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?127
DawidDawid
★★★★★★
3 lata temu

Super sprzęcik. Wi-Fi. Ładna zgrabna. Produkt godny polecenia zachęcam do zakupu.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?117
PiotrPiotr
★★★★★★
2 lata temu

Bardzo polecam ta navi. Warta swojej ceny bo prowadzi doskonale. Do tego informacja o korkach wiele razy ratowała mój czas.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?50
ORIONORION
★★★★★★
2 lata temu

Sama nazwa nawigacji daje nam wrażenie profesjonalnego sprzętu, jego użytkowanie to potwierdza, nawigacja generalnie jest mistrzowska!!!!!!ZDECYDOWANIE POLECAM, NAJLEPSZA NAWIGACJA JAKĄ MIAŁEM ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?30
RysiekRysiek
★★★★★☆
3 lata temu

Nawigację kupiła mi żona. Pewnie sam bym sobie na nią nie pozwolil, bo cena nie zachęcai w sumie to jedyny minus, ale po przetestowaniu musze powiedzieć, że naprawde nie ma sie co zastanawiać bo jakość jest nie do porównania z innymi. PLUSY: dobra grafika, jakość i dokladność map, aktualizacja za pomocą wifi, intuicyjna obsługa, duży ekran, szybkosc dzialania etc. Najlepsza jaką do tej pory miałem!!! Polecam TomTom... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?32
xdxd
★★★★☆☆
3 lata temu

Prowadzi i omija korki rewelacyjnie, dwa minusy, pierwszy że nie mozna odczytac chociazby swojej pozycji GPS, drugi ze na podgladzie mapy nie ma parkingów jak w IGO... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?1012
DudekDudek
★★★★★★
3 lata temu

Jeździłem z tym sprzętem po różnych krajach i nawigacja wszędzie działała bez zarzutu, mieć taki sprzęt to naprawdę komfort i ja uważam że navi TomTom jest warta swojej ceny.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?1318
belfobelfo
★★★★★★
3 lata temu

Profesjonalna nawigacja, odnajdzie się wszędzie, nawet w najmniejszej miejscowości/wsi jaka może być na mapie. Szybko wyszukuje trasę, informuje o korkach, fotoradarach i prędkościach, w skrócie najlepsza. Oprócz tego, że świetnie pokazuje trasę, połączyłem ją z telefonem, od teraz rozmawiam i odczytuje smsy nie dotykając telefonu, teraz dopiero zadaje sobie pytanie, czemu wcześniej nie kupiłem nic podobnego, albo chociaż zestawu słuchawkowego, na pewno uniknął bym kilka mandatów, ale myślałem, że mając automatyczną skrzynie biegów, mogę sobie pozwolić na telefon w ręce no cóż... ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?1022
Koniec opinii.