Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 1
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 2MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 2
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 3MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 3
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 4MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 4
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 5MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 5
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 1MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 1
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 2MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 2
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 3MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 3
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 4MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 4
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 5MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 5

MSI B360M BAZOOKA

od: MSI|kod x-kom: 422534
 • Obsługiwane procesory:Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3
 • Format:mATX
 • Gniazdo procesora:Socket 1151
 • Chipset:Intel B360
specyfikacja MSI B360M BAZOOKA
Przewiń do pełnej specyfikacji
379,00 zł
płyta główna

MSI B360M BAZOOKA
Zdominuj pole bitwy

Płyty główne MSI B360M Bazooka są zaprojektowane z myślą o wymagających graczach i entuzjastach komputerów PC, w celu pełnego wykorzystania możliwości wielordzeniowych procesorów Intel® Coffee Lake 8. i 9. generacji z podstawką LGA 1151. Dzięki temu model ten charakteryzuje się najwyższą, światowej klasy wydajnością niezbędną podczas prowadzenia rozgrywek w najbardziej wymagających grach.

Płyty główne z rodziny MSI ARSENAL GAMING wyposażone są w wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z litego metalu platerowane radiatory i charakteryzują się agresywną stylistyką, dzięki czemu zapewniają użytkownikowi doskonałą zabawę.

Rozbudowany układ regulatora PWM firmy MSI i ulepszony projekt obwodów elektrycznych pozwalają najbardziej zaawansowanym procesorom na pracę z pełną prędkością. System PCI-E Steel Armor dba o ochronę karty graficznej przed zginaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), a system dźwiękowy Audio Boost odpowiada za generowanie dźwięku o jakości studyjnej pozwalającej uzyskać wyjątkowe wrażenia w grach

MSI B360M BAZOOKA Zdominuj pole bitwy
złącze M.2

Staw się jako pierwszy na polu bitwy
Złącze M.2 i ultraszybki cache dla danych

Ta gamingowa płyta główna MSI obsługuje wszystkie najnowsze standardy związane z systemami pamięci masowej i składowaniem danych. W ten sposób możesz nie tylko rozpocząć grę znacznie szybciej, czy szybciej wczytywać kolejne poziomy, ale uzyskasz też realną przewagę w grze nad swoimi wrogami.

 • Obsługa pamięci Intel® Optane™
  Ten nowy cud techniki przynosi znaczącą poprawę wydajności w grach zwiększając szybkość pracy napędów i urządzeń pamięci masowej. Pozwól technologii Optane™ na buforowanie danych w celu przyspieszenia pracy urządzeń pamięci masowej i spraw, aby Twój system był jeszcze szybszy.
 • Złącze Turbo M.2
  Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III.
 • Technologia X-Boost
  Automatycznie wykrywa urządzenia pamięci masowej, które podłączone zostały do systemu i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej.

Wszystkie znajdujące się na płycie złącza M.2 i U.2 obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe. Dzięki temu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i zawsze stawiać się jako pierwszym, na wirtualnym polu bitwy.

MSI B360M BAZOOKA Złącze M.2 i ultraszybki cache dla danych
wytrzymałość

Postaw na jakość i wytrzymałość
Ochrona płyty głównej

Dzięki zastosowaniu tylko najlepszych pod względem jakości podzespołów oraz wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii, użytkownicy mogą mieć pewność, że doświadczą zawsze najlepszych wrażeń podczas pracy z profesjonalnym oprogramowaniem. Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach,płyta główna MSI B360M BAZOOKA jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

Złącza MSI PCI Express Steel Armor uzbrojone zostały w większą liczbę punktów lutowniczych łączących je z płytą główną. Dzięki temu fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe pod względem mechanicznym, co zapobiega możliwości uszkodzenia i wyłamania slotów po montażu w nich ciężkich kart graficznych. Steel Armor chroni również sygnały przesyłane magistralą PCI Express przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.

Komponenty zaaprobowane pod względem jakości przez MSI są ekranowane i charakteryzują się najlepszą ochroną, która zapewnia bezproblemową pracę systemu w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas nawet najdłuższych rozgrywek .

MSI B360M BAZOOKA Postaw na jakość i wytrzymałość
nutka muzyka dźwięk

System Audio Boost
Dźwięk, który wciąga do gry

System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób gracze mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć najbardziej ekscytującą rozgrywkę. System ten opracowany został z myślą o stworzeniu wysokiej jakości urządzeń audio z wbudowanym wzmacniaczem, które oferują graczom wyraźną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki. Zlokalizuj swoich wrogów z zamkniętymi oczami używając do tego celu systemu Audio Boost.

 • Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio ze świecącą obwódką LED
 • Pozłacane złącza audio pozwalające uzyskać optymalną jakość dźwięku 7.1
 • Wysokiej jakości kondensatory audio nadają dźwiękowi ciepłe brzmienie
 • Rozdzielone warstwy audio dla lewego i prawego kanału
 • Dedykowany procesor dźwięku High Definition Audio
 • Redukcja trzasków
MSI B360M BAZOOKA System Audio Boost
internet online

Niskie czasy opóźnienia w rozgrywce online
System Gaming LAN

Przygotuj się do tego, aby zniszczyć swoich wrogów na wirtualnym polu bitwy z technologią MSI® GAMING LAN. Dzięki starannie dobranym oraz wyselekcjonowanym komponentom, technologia ta eliminuje opóźnienia i zapewnia najlepsze możliwe doznania w grach online.

Ponadto płytę główną wyposażono w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych. Ochronie podlega złącze LAN, które został zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najlepsze działanie sieci.

MSI B360M BAZOOKA System Gaming LAN
3D

VR Ready
Generowanie światów VR czeka na Ciebie

W MSI B360M BAZOOKA zaszyte zostały najlepsze z najnowszych technologii, które związane są z generowaniem wirtualnej rzeczywistości. Pozwalają one użytkownikowi w sposób płynny doświadczyć wyjątkowych wrażeń w świecie VR. Dzięki współpracy z głównymi producentami sprzętu i oprogramowania VR, a także za sprawą unikatowych cech które zostały opracowane specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości, firma MSI może zaoferować zarówno graczom, jak i profesjonalistom żywy, płynny oraz realistyczny świat wrażeń VR, którego zawartość naprawdę ożywa.

Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie muszą być odpowiednio dostrojone, aby doświadczenia w świecie VR były płynne. Funkcja „One Click to VR” sprawia, że bardzo szybko i łatwo można przygotować system do obsługi aplikacji i gier VR. Jedno kliknięcie przestawia wszystkie kluczowe komponenty na ich najwyższą wydajność i zapewnia, że inne aplikacje nie będą wpływać na wirtualną przygodę.

MSI B360M BAZOOKA VR Ready
chłodzenie

System chłodzenia schłodzi większą liczbę rdzeni
Możłiwość instalacji chłodzenia wodnego

W przypadku procesorów charakteryzujących się większą liczbą rdzeni, wyjątkowo istotna jest konstrukcja systemu chłodzenia. Rozbudowany układ regulatora PWM firmy MSI i ulepszony projekt obwodów elektrycznych sprawiają, że nawet najbardziej zaawansowane procesor klasy i7 mogą pracować z pełną prędkością na płytach głównych MSI.

Wysokiej jakości materiały i inteligentna optymalizacja pracy wentylatorów przyczyniają się do prawidłowego chłodzenia wszystkich istotnych komponentów komputera. Złącza wentylatorowe rozmieszczono na płycie w taki sposób, aby wygodnie się z nich korzystało i obsługują one wszystkie najpopularniejsze modele dostępnych na rynku coolerów również systemami chłodzenia wodnego.

Dedykowane do współpracy z pompami wodnymi złącze PIN obsługuje urządzenia pobierające prąd o wartości do dwóch amperów, co daje pełną kontrolę nad prędkością pracy pompy wodnej. Wyraźnie zaznaczona strefa „keep-out-zone” pozwala na łatwą i bezpieczną instalację i idealne dopasowanie urządzeń.

 • Obsługa urządzeń pobierających prąd o wartości maksymalnej do 2 A
 • Regulacja prędkości pracy podłączonych urządzeń z poziomu BIOS-u i systemu operacyjnego
MSI B360M BAZOOKA System chłodzenia schłodzi większą liczbę rdzeni
ustawienia

Rozwiązania dla zaawansowanych użytkowników
Dostrajanie systemu

W płytach MSI B360M BAZOOKA zaimplementowano wiele niezwykłych technologii i inteligentnych funkcji, które zapewniają najlepszą wydajność, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Wynieś swój system na nowy, wyższy poziom wydajności, który zadowoli nawet najbardziej wymagających tweakerów.

 • Ochrona przeciwprzepięciowa - zapobiega ewentualnym uszkodzeniom procesora i innych krytycznych komponentów, do których mogłoby dojść na skutek zwarcia.
 • Technologia Core Boost - to połączenie najlepiej zaprojektowanego przez inżynierów MSI rozmieszczenia komponentów oraz zoptymalizowanej konstrukcji zasilania. Pozwala ona na szybsze i niezakłócone dostarczanie z najwyższą precyzją prądu do procesora.
 • Funkcja EZ Debug LED - diody LED wskażą Ci źródło problemów tak, abyś dokładnie wiedział, gdzie szukać przyczyn nieprawidłowej pracy komputera. W ten sposób będziesz szybko mógł uruchomić go ponownie. Nowsza wersja tego systemu pomaga również rozpoznać przyczyny nieprawidłowej pracy procesora.
MSI B360M BAZOOKA Rozwiązania dla zaawansowanych użytkowników

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Gniazdo procesora
Socket 1151
Chipset
Intel B360
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Liczba banków pamięci
4 x DIMM
Maksymalna wielkość pamięci RAM
64 GB
Architektura pamięci
Dual-channel
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 6 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 1 szt.
PCIe 3.0 x1 - 2 szt.
USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB Type-C - 1 szt.
USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
PS/2 - 2 szt.
Audio jack - 3 szt.
Obsługa RAID
Nie obsługuje
Obsługa wielu kart graficznych
Nie
Obsługa układów graficznych w procesorach
Tak
Układ audio
Realtek ALC887
Łączność bezprzewodowa
Nie
Format
mATX
Szerokość
244 mm
Wysokość
244 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
422534

Opinie

5,3/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(3 opinie)
6
1
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników (3)

Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortowanie:
Od najbardziej pomocnych
KarolKarol
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★☆
4 lata temu

Płyta jest ok ale sterowniki na płycie z płytą główną jezeli chodzi o audio nie działają jeżeli chodzi o mikrofon problem został rozwiązany po pobraniu sterowników od strony producenta tej płyty głównej... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?70
MichałMichał
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★☆
3 lata temu

Płyta jak za tą cenę jest dobra , obsługuje także mysthic light co jest na plus oraz 4 banki pamięci , jedyny zaskoczeniem były banki , ponieważ klik jest tylko z prawej strony a nie z obydwu... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?17
OskarOskar
★★★★★★
3 lata temu

Super!... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?15
Koniec opinii.