Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 1
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 2
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 3
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 4
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 5
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 1
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 2
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 3
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 4
MSI B360M BAZOOKA - 422534 - zdjęcie 5
Drukuj
Porównaj

MSI B360M BAZOOKA

od: MSI|kod x-kom: 422534
 • Obsługiwane procesory:Intel Core i7, Intel Core i5, Intel Core i3
 • Format:mATX
 • Gniazdo procesora:Socket 1151
 • Chipset:Intel B360
specyfikacja MSI B360M BAZOOKA
Przewiń do pełnej specyfikacji
379,00 zł
Drukuj
płyta główna

MSI B360M BAZOOKA
Zdominuj pole bitwy

Płyty główne MSI B360M Bazooka są zaprojektowane z myślą o wymagających graczach i entuzjastach komputerów PC, w celu pełnego wykorzystania możliwości wielordzeniowych procesorów Intel® Coffee Lake 8. i 9. generacji z podstawką LGA 1151. Dzięki temu model ten charakteryzuje się najwyższą, światowej klasy wydajnością niezbędną podczas prowadzenia rozgrywek w najbardziej wymagających grach.

Płyty główne z rodziny MSI ARSENAL GAMING wyposażone są w wyjątkowo wytrzymałe, wykonane z litego metalu platerowane radiatory i charakteryzują się agresywną stylistyką, dzięki czemu zapewniają użytkownikowi doskonałą zabawę.

Rozbudowany układ regulatora PWM firmy MSI i ulepszony projekt obwodów elektrycznych pozwalają najbardziej zaawansowanym procesorom na pracę z pełną prędkością. System PCI-E Steel Armor dba o ochronę karty graficznej przed zginaniem i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), a system dźwiękowy Audio Boost odpowiada za generowanie dźwięku o jakości studyjnej pozwalającej uzyskać wyjątkowe wrażenia w grach

MSI B360M BAZOOKA Zdominuj pole bitwy
złącze M.2

Staw się jako pierwszy na polu bitwy
Złącze M.2 i ultraszybki cache dla danych

Ta gamingowa płyta główna MSI obsługuje wszystkie najnowsze standardy związane z systemami pamięci masowej i składowaniem danych. W ten sposób możesz nie tylko rozpocząć grę znacznie szybciej, czy szybciej wczytywać kolejne poziomy, ale uzyskasz też realną przewagę w grze nad swoimi wrogami.

 • Obsługa pamięci Intel® Optane™
  Ten nowy cud techniki przynosi znaczącą poprawę wydajności w grach zwiększając szybkość pracy napędów i urządzeń pamięci masowej. Pozwól technologii Optane™ na buforowanie danych w celu przyspieszenia pracy urządzeń pamięci masowej i spraw, aby Twój system był jeszcze szybszy.
 • Złącze Turbo M.2
  Dzięki interfejsowi M.2 PCI Express Gen3 x4 mogącemu przesyłać dane z szybkością do 32 GB/s, system Turbo M.2 jest ponad 5 razy szyby od typowego połączenia realizowanego za pośrednictwem magistrali SATA III.
 • Technologia X-Boost
  Automatycznie wykrywa urządzenia pamięci masowej, które podłączone zostały do systemu i optymalizuje ich pracę. Dzięki temu komputer będzie pracował nie tylko bardzo szybko, ale również zmaksymalizowana zostanie wydajność zainstalowanej w nim pamięci masowej.

Wszystkie znajdujące się na płycie złącza M.2 i U.2 obsługują interfejs zgodny z technologią NVMe. Dzięki temu możesz natychmiast załadować swoje ulubione gry i zawsze stawiać się jako pierwszym, na wirtualnym polu bitwy.

MSI B360M BAZOOKA Złącze M.2 i ultraszybki cache dla danych
wytrzymałość

Postaw na jakość i wytrzymałość
Ochrona płyty głównej

Dzięki zastosowaniu tylko najlepszych pod względem jakości podzespołów oraz wykorzystaniu najnowszych, innowacyjnych technologii, użytkownicy mogą mieć pewność, że doświadczą zawsze najlepszych wrażeń podczas pracy z profesjonalnym oprogramowaniem. Za sprawą rygorystycznych testów jakości przeprowadzanych w najbardziej ekstremalnych warunkach,płyta główna MSI B360M BAZOOKA jest niezawodnym profesjonalnym urządzeniem o wyjątkowej, wysokiej jakości.

Złącza MSI PCI Express Steel Armor uzbrojone zostały w większą liczbę punktów lutowniczych łączących je z płytą główną. Dzięki temu fizyczne połączenie gniazd PCI-E z płytą główną jest znacznie bardziej wytrzymałe pod względem mechanicznym, co zapobiega możliwości uszkodzenia i wyłamania slotów po montażu w nich ciężkich kart graficznych. Steel Armor chroni również sygnały przesyłane magistralą PCI Express przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Podwójne zabezpieczenie ESD z podwójną warstwą uziemiającą znajdującą się dookoła otworów montażowych, zapobiega powstawaniu wyładowań elektrostatycznym (ESD), chroniąc tym samym płytę główną przed uszkodzeniami.

Komponenty zaaprobowane pod względem jakości przez MSI są ekranowane i charakteryzują się najlepszą ochroną, która zapewnia bezproblemową pracę systemu w najbardziej ekstremalnych warunkach podczas nawet najdłuższych rozgrywek .

MSI B360M BAZOOKA Postaw na jakość i wytrzymałość
nutka muzyka dźwięk

System Audio Boost
Dźwięk, który wciąga do gry

System MSI Audio Boost zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów audio klasy premium. W ten sposób gracze mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach efektów dźwiękowych, które pozwalają stworzyć najbardziej ekscytującą rozgrywkę. System ten opracowany został z myślą o stworzeniu wysokiej jakości urządzeń audio z wbudowanym wzmacniaczem, które oferują graczom wyraźną przewagę nad przeciwnikami podczas rozgrywki. Zlokalizuj swoich wrogów z zamkniętymi oczami używając do tego celu systemu Audio Boost.

 • Odizolowane od reszty podzespołów obwody audio ze świecącą obwódką LED
 • Pozłacane złącza audio pozwalające uzyskać optymalną jakość dźwięku 7.1
 • Wysokiej jakości kondensatory audio nadają dźwiękowi ciepłe brzmienie
 • Rozdzielone warstwy audio dla lewego i prawego kanału
 • Dedykowany procesor dźwięku High Definition Audio
 • Redukcja trzasków
MSI B360M BAZOOKA System Audio Boost
internet online

Niskie czasy opóźnienia w rozgrywce online
System Gaming LAN

Przygotuj się do tego, aby zniszczyć swoich wrogów na wirtualnym polu bitwy z technologią MSI® GAMING LAN. Dzięki starannie dobranym oraz wyselekcjonowanym komponentom, technologia ta eliminuje opóźnienia i zapewnia najlepsze możliwe doznania w grach online.

Ponadto płytę główną wyposażono w 15-kilowoltowy system zabezpieczający komputer przed przepięciami z sieci LAN, które to przepięcia mogą pochodzić od wyładowań atmosferycznych lub od ładunków elektrostatycznych. Ochronie podlega złącze LAN, które został zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić najlepsze działanie sieci.

MSI B360M BAZOOKA System Gaming LAN
3D

VR Ready
Generowanie światów VR czeka na Ciebie

W MSI B360M BAZOOKA zaszyte zostały najlepsze z najnowszych technologii, które związane są z generowaniem wirtualnej rzeczywistości. Pozwalają one użytkownikowi w sposób płynny doświadczyć wyjątkowych wrażeń w świecie VR. Dzięki współpracy z głównymi producentami sprzętu i oprogramowania VR, a także za sprawą unikatowych cech które zostały opracowane specjalnie z myślą o wirtualnej rzeczywistości, firma MSI może zaoferować zarówno graczom, jak i profesjonalistom żywy, płynny oraz realistyczny świat wrażeń VR, którego zawartość naprawdę ożywa.

Zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie muszą być odpowiednio dostrojone, aby doświadczenia w świecie VR były płynne. Funkcja „One Click to VR” sprawia, że bardzo szybko i łatwo można przygotować system do obsługi aplikacji i gier VR. Jedno kliknięcie przestawia wszystkie kluczowe komponenty na ich najwyższą wydajność i zapewnia, że inne aplikacje nie będą wpływać na wirtualną przygodę.

MSI B360M BAZOOKA VR Ready
chłodzenie

System chłodzenia schłodzi większą liczbę rdzeni
Możłiwość instalacji chłodzenia wodnego

W przypadku procesorów charakteryzujących się większą liczbą rdzeni, wyjątkowo istotna jest konstrukcja systemu chłodzenia. Rozbudowany układ regulatora PWM firmy MSI i ulepszony projekt obwodów elektrycznych sprawiają, że nawet najbardziej zaawansowane procesor klasy i7 mogą pracować z pełną prędkością na płytach głównych MSI.

Wysokiej jakości materiały i inteligentna optymalizacja pracy wentylatorów przyczyniają się do prawidłowego chłodzenia wszystkich istotnych komponentów komputera. Złącza wentylatorowe rozmieszczono na płycie w taki sposób, aby wygodnie się z nich korzystało i obsługują one wszystkie najpopularniejsze modele dostępnych na rynku coolerów również systemami chłodzenia wodnego.

Dedykowane do współpracy z pompami wodnymi złącze PIN obsługuje urządzenia pobierające prąd o wartości do dwóch amperów, co daje pełną kontrolę nad prędkością pracy pompy wodnej. Wyraźnie zaznaczona strefa „keep-out-zone” pozwala na łatwą i bezpieczną instalację i idealne dopasowanie urządzeń.

 • Obsługa urządzeń pobierających prąd o wartości maksymalnej do 2 A
 • Regulacja prędkości pracy podłączonych urządzeń z poziomu BIOS-u i systemu operacyjnego
MSI B360M BAZOOKA System chłodzenia schłodzi większą liczbę rdzeni
ustawienia

Rozwiązania dla zaawansowanych użytkowników
Dostrajanie systemu

W płytach MSI B360M BAZOOKA zaimplementowano wiele niezwykłych technologii i inteligentnych funkcji, które zapewniają najlepszą wydajność, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Wynieś swój system na nowy, wyższy poziom wydajności, który zadowoli nawet najbardziej wymagających tweakerów.

 • Ochrona przeciwprzepięciowa - zapobiega ewentualnym uszkodzeniom procesora i innych krytycznych komponentów, do których mogłoby dojść na skutek zwarcia.
 • Technologia Core Boost - to połączenie najlepiej zaprojektowanego przez inżynierów MSI rozmieszczenia komponentów oraz zoptymalizowanej konstrukcji zasilania. Pozwala ona na szybsze i niezakłócone dostarczanie z najwyższą precyzją prądu do procesora.
 • Funkcja EZ Debug LED - diody LED wskażą Ci źródło problemów tak, abyś dokładnie wiedział, gdzie szukać przyczyn nieprawidłowej pracy komputera. W ten sposób będziesz szybko mógł uruchomić go ponownie. Nowsza wersja tego systemu pomaga również rozpoznać przyczyny nieprawidłowej pracy procesora.
MSI B360M BAZOOKA Rozwiązania dla zaawansowanych użytkowników

Przedłuż gwarancję i nie martw się o koszty napraw

Skorzystaj z opcji ochrony po gwarancji, co pozwoli Ci spać spokojnie nawet 5 lat od zakupu. W razie awarii - już po ustaniu gwarancji producenta - Ty wciąż naprawisz sprzęt za darmo. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo szkodę zgłosisz telefonicznie lub mailowo. Uszkodzone urządzenie odbierze od Ciebie kurier i prześle je do autoryzowanego serwisu, a potem naprawione dostarczy pod Twoje drzwi. Sprawdź szczegóły tutaj lub skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem telefonu 34 377 00 40.

Specyfikacja

Obsługiwane rodziny procesorów
Intel Core i7
Intel Core i5
Intel Core i3
Gniazdo procesora
Socket 1151 (Intel Core 8 i 9 gen.)
Chipset
Intel B360
Typ obsługiwanej pamięci
DDR4-2666 MHz
DDR4-2400 MHz
DDR4-2133 MHz
Liczba banków pamięci
4 x DIMM
Maksymalna wielkość pamięci RAM
64 GB
Architektura pamięci
Dual-channel
Wewnętrzne złącza
SATA III (6 Gb/s) - 6 szt.
M.2 - 1 szt.
PCIe 3.0 x16 - 1 szt.
PCIe 3.0 x1 - 2 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
Front Panel Audio
Zewnętrzne złącza
DVI-D - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
RJ45 (LAN) - 1 szt.
USB Type-C - 1 szt.
USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 3 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
PS/2 - 2 szt.
Audio jack - 3 szt.
Obsługa RAID
Nie obsługuje
Obsługa wielu kart graficznych
Nie
Obsługa układów graficznych w procesorach
Tak
Układ audio
Realtek ALC887
Łączność bezprzewodowa
Nie
Format
mATX
Szerokość
244 mm
Wysokość
244 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod x-kom
422534

Opinie

5,3/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(3 opinie)
6
1
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (3)

o MSI B360M BAZOOKA
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 3 z 3 opinii
OskarOskar
★★★★★★
2 lata temu

Super!... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?14
KarolKarol
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★☆
2 lata temu

Płyta jest ok ale sterowniki na płycie z płytą główną jezeli chodzi o audio nie działają jeżeli chodzi o mikrofon problem został rozwiązany po pobraniu sterowników od strony producenta tej płyty głównej... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?50
MichałMichał
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★☆
Rok temu

Płyta jak za tą cenę jest dobra , obsługuje także mysthic light co jest na plus oraz 4 banki pamięci , jedyny zaskoczeniem były banki , ponieważ klik jest tylko z prawej strony a nie z obydwu... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?16