Adapter SKROSS Świat do Polski z ładowarką USB
Podróżując po świecie, zawsze pojawia się ten sam problem. Jak podłączyć do prądu urządzenia kupione podczas podróży, które mają inną wtyczkę niż standard europejski/polski. Ten sam problem mają turyści odwiedzający Polskę.
Z adapterem of firmy SKROSS podłączysz do prądu w Polsce urządzenia z ponad 150 krajów całego świata i dodatkowo naładujesz swój smartfon czy tablet dzięki wbudowanej ładowarce USB.
Adapter do użytku w Polsce i innych krajach europejskich w których jest standard Schuko. Pojedynczy adapter do gniazdka dla podróżnych z całego świata odwiedzających Polskę i inne kraje europejskie.
Idealny dla podróżnych i nie tylko
Komu może przydać się Adapter Świat do Polski z ładowarką USB? Oto lista możliwych zastosowań:
- dla podróżnych z całego świata (ponad 150 krajów) odwiedzających Polskę i inne kraje europejskie.
- dla Polaków i mieszkańców innych europejskich krajów, którzy korzystają z urządzeń z inną wtyczką niż europejska
- dla firm importujących produkty z inną wtyczką niż europejska (UK, USA, Chiny itd.)
- dla gości hotelowych – jeden, mały adapter dla gości z ponad 150 krajów
Ponadto adapter podróżny SKROSS Świat do Polski obsługuje wtyczki w standardzie: Australia, Chiny, UK, USA, Szwajcaria, Włochy.
Adapter Świat do Polski może być używany jako „Top” z innymi adapterami SKROSS np. do Australii, USA, UK, Szwajcarii, Włoch, itd.
