Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
ASUS TUF Gaming M5 (bundle) - 495281 - zdjęcieASUS TUF Gaming M5 (bundle) - 495281 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming M5 (bundle) - 495281 - zdjęcie 1ASUS TUF Gaming M5 (bundle) - 495281 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming M5 (bundle) - 495281 - zdjęcie 1ASUS TUF Gaming M5 (bundle) - 495281 - zdjęcie 1
Drukuj

ASUS TUF Gaming M5 (bundle)

od: ASUS|kod producenta: 90MP0140-B0UA00_bundle|kod x-kom: 495281
169,00 zł
1
Drukuj
mysz

Mysz dla graczy ASUS TUF Gaming M5

TUF Gaming M5 to kompaktowa mysz przeznaczona zarówno dla graczy praworęcznych, jak i leworęcznych, która zapewnia komfort, wydajność i niezawodność wymagane przez graczy. Posiada ona ergonomiczną i lekką konstrukcję do długich kampanii gamingowych, a jej czujnik optyczny o wysokiej precyzji zapewni Ci element przewagi w trakcie bitwy.

Mysz M5 oferuje przełączniki Omron® o żywotności 50 milionów kliknięć, specjalną powłokę dla zapewnienia wyjątkowej trwałości, a także została przetestowana pod kątem wytrzymałości pod wysokim obciążeniem. Jest ona również wyposażona w oświetlenie RGB z technologią ASUS Aura, dzięki czemu możesz zdominować rozgrywkę w swoim własnym stylu.

Mysz dla graczy ASUS TUF Gaming M5
sensor optyczny myszy

Czujnik optyczny klasy gamingowej

Mysz TUF Gaming M5 wyposażono w czujnik optyczny klasy gamingowej oferujący czułość od 100 do 6200 dpi oraz śledzenie ruchu z maksymalną prędkością 220 cali na sekundę (IPS) – dzięki czemu zapewnia ona dokładność, precyzję i prędkość, jakich potrzebujesz do udanej rywalizacji. Natomiast liczba raportów wysyłanych w ciągu sekundy (polling rate) na poziomie 1000 Hz sprawia, że cieszysz się responsywną i wolną od opóźnień pracą i ultrapłynnymi wrażeniami gamingowymi.

Mysz dla graczy ASUS TUF Gaming M5
wytrzymałość

Wytrzymała i mocna

Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – mysz TUF Gaming M5 została zbudowana z myślą o wielu latach służby na pierwszej linii frontu. Zewnętrzna konstrukcja posiada specjalną powłokę, która została tak wzmocniona, aby mogła wytrzymać serię ponad 10 rygorystycznych testów ścierania, tarcia i poddawania działaniu potu.

W celu utrzymania wysokiego współczynnika K/D gracza w czasie bitewnej gorączki, najważniejsze przyciski są wyposażone w przełączniki Omron o wyczuwalnej reakcji na kliknięcie, których żywotność jest oceniana na co najmniej 50 milionów kliknięć. Ponadto u spodu myszy umieszczono udoskonalone podkładki teflonowe – dla zapewnienia płynnego ruchu podczas niezliczonych godzin rozgrywki.

Mysz dla graczy ASUS TUF Gaming M5
podświetlana klawiatura

Oświetlenie RGB z Aura Sync

Technologia Aura Sync daje Ci możliwość spersonalizowania swojej myszy TUF Gaming M5 przy wykorzystaniu szerokiego spektrum barw i różnych efektów świetlnych. Oświetlenie można łatwo zsynchronizować z szeroką gamą urządzeń kompatybilnych z ekosystemem Aura, dzięki czemu można błyskawicznie stworzyć naprawdę wyjątkowy system gamingowy, który rozświetli Twój pokój.

Mysz dla graczy ASUS TUF Gaming M5
procesor

Programowalne przyciski i wbudowana pamięć

Mysz TUF Gaming M5 jest wyposażona sześć programowalnych przycisków z wyczuwalnymi kliknięciami, co daje Ci możliwość skonfigurowania swojego układu dostosowanego do własnego stylu rozgrywki. Konstrukcja z oddzielnymi przyciskami lewym i prawym umożliwia redukcję siły aktywacji oraz skoku do aktywacji kliknięcia, dając graczom do dyspozycji szybszą i bardziej wyczuwalną responsywność kliknięć.

Mysz TUF Gaming M5 dysponuje zintegrowaną pamięcią, dzięki czemu nawet będąc w drodze możesz tworzyć maksymalnie trzy spersonalizowane profile i zawsze korzystać ze swoich ustawień, niezależnie od tego, gdzie się udasz.

Mysz dla graczy ASUS TUF Gaming M5

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze