
Popularne tematy
Status przesyłki
Dostawa
Raty
Leasing
Ubezpieczenie sprzętu
Zwroty i reklamacje
Najczęściej zadawane pytania
Skontaktuj się z nami
skorzystaj z usługi x-care
i nie płać za naprawę swojego laptopa
Najlepszy MacBook w historii firmy Apple. Pomijam fakt zmiany designu (mnie osobiście nadal odpowiada), tutaj na pewno można dyskutować. Dell XPS 13 9300 jest ładniejszy (miałem, więc opinia realna, a nie z obrazków w internecie). Poprzednio pracowałem na MacBooku Air, który wytrzymywał na jednym ładowaniu 6-7 godzin (praca stricte biurowa, duży plik poczty, Office, przeglądarka z kilkoma webowymi aplikacjami, komunikator Skype i Discord, zdalny pulpit itp.). Producent informował o 11h. Do tego często uruchamiał się wiatrak, co mega irytowało. Nowy MacBook Pro po całym dniu pracy ma jeszcze 62% baterii, a robię dokładnie to samo (wrzucam screen na potwierdzenie). Wiatrak nie włączył mi się ani razu (praca jest totalnie bezgłośna, komputer chłodny), mimo że zgrywałem dane z poprzedniego komputera, w którym wiatrak pracował jak szalony. Testy wydajności można sobie obejrzeć na YT. Napiszę tylko tyle, że jest to wydajniejszy sprzęt, niż MacBook Pro 16 z procesorem i9. Cena, jak na Apple przystępna (Dell XPS 13 jest znacznie droższy, a dużo gorszy). Obecnie to najlepszy komputer, w segmencie ultrabooków, jaki można kupić na rynku. Bardzo polecam.
W porównaniu z MacBookiem Pro 15 i7 z 2019 jest szybszy, aplikacje uruchamiane na Rozetta2 w porównaniu z natywnym wsparciem z procesorami intela działają tak samo lub wydajniej. Polecam
Kultura pracy MacBooka Pro M1 jest na bardzo wysokim poziomie przy utrzymaniu niskiej temperatury, chłodzenie praktycznie się nie załącza nie tak jak w przypadku poprzednich modeli MBPro z Intelem na pokładzie.
czas pracy przy biurowym korzystaniu w zasięgu 20h.
Kupiony w okazji na tygodniu Apple za 6099.- bardzo fajna cena. Pozdrawiam zespół X-kom
Working
Polecam nowy procesor wymiata
Jest super, choć ciągle się dopasowujemy :)
Genialna jakość wykonania, bardzo długi czas pracy na baterii, pioruńsko szybki komputer - montaż filmów w 4K, edycja zdjęć w Lightroom nie stanowi dla niego żadnego problemu
bardzo dobrze
Polecam
maczeta
m1 10/10