Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Przedstawiamy aplikację mobilną x-kom

·
Zaktualizowano: 2 lata temu

Oddajemy w Twoje ręce pierwszą wersję aplikacji mobilnej x-kom. Znajdziesz w niej wszystko to, co niezbędne, aby szybko i prosto robić zakupy na urządzeniach mobilnych. Pobierz aplikację na Androida lub iOS-a i podziel się z nami pomysłami na temat wprowadzenia nowych funkcjonalności.

Aplikacja x-kom - szybkie i wygodne zakupy

Dzięki aplikacji x-kom zrobisz zakupy z każdego miejsca i o każdej porze. Intuicyjna obsługa i przyjazny design ułatwią przeglądanie i zamawianie produktów na urządzeniach mobilnych. W aplikacji z łatwością zalogujesz się na swoje konto i sprawdzisz aktualny status zamówień. Sortuj ofertę według wybranych parametrów, aby jeszcze szybciej znaleźć to, czego szukasz.

Aplikacja mobilna x-kom

Przetestuj aplikację mobilną x-kom i zgarnij 1000 zł na zakupy 

Co myślisz o naszej nowej aplikacji? Jakie funkcje moglibyśmy wprowadzić w kolejnych wersjach? Wyślij do nas pomysły na adres: aplikacja@x-kom.pl. Dla autorów najciekawszych pomysłów przygotowaliśmy kody rabatowe na zakupy o wartości 1000, 500 oraz 100 zł.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących aplikacji skontaktuj się z nami poprzez dedykowaną infolinię. Jej numer znajdziesz w aplikacji.

Odkrywaj technologiczne trendy z aplikacją mobilną x-kom dla systemów Android lub iOS