Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie
Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 1
Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 2Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 2
Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 3Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 3
Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 2
Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331259 - zdjęcie 3
Samsung QE75Q7F2 75" QLED 4K Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
5,0/5
(3 opinie)
5
Opinie użytkowników (3)
Maciej
Maciej
Potwierdzony zakup
6 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Super kolory i przyjemny smart. Polecam... Rozwiń dalej
Marcin
Marcin
Potwierdzony zakup
Miesiąc temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
Michał
Michał
5 miesięcy temu
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Przemek
Przemek
4 tygodnie temu
Awatar użytkownika Lesław
Lesław
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"