Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj combat i przygotuj się na każde warunki

Combat to nowy sklep należący do grupy x-kom. Specjalizuje się w samoobronie, strzelectwie, sztuce przetrwania i aktywnościach outdoorowych. Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania, i przygotuj się na każde okoliczności.

Survival i aktywności outdoorowe – test charakteru

A gdyby tak zostawić to wszystko i na chwilę zmienić otoczenie? Spędzić noc pod gwiazdami i złapać pierwsze promienie słońca tańczące nad błyszczącą od porannej rosy łąką? Z dobrym wyposażeniem poradzisz sobie w każdych warunkach. To, co niezbędne, znajdziesz w asortymencie combat. Przygotować teren pod biwak pomogą narzędzia, wśród których dostępne są saperki, piły, toporki, noże i multitoole. Mrok rozświetlą latarki, a w rozpaleniu ognia pomogą krzesiwa. Przydatne okażą się również inne akcesoria outdoorowe, jak na przykład mające szereg zastosowań bransoletki i zestawy przetrwania.

Wiatrówki, ASG, pistolety i rewolwery RAM oraz łuki – w samą dziesiątkę

Idealne skupienie. Każdy mięsień pod kontrolą. Naciskasz spust albo puszczasz cięciwę, a pocisk wbija się w tarczę. Strzelectwo to hobby dla każdego. Nie wymaga dużej sprawności fizycznej i pozwala doskonalić zdolność koncentracji, precyzję oraz cierpliwość. W asortymencie combat czekają na Ciebie wiatrówki, pistolety i karabinki ASG, broń na kule gumowe oraz łuki. Znajdziesz wśród nich zarówno modele przeznaczone do strzelania rekreacyjnego oraz dla początkujących, jak i te dla bardziej zaawansowanych.

combat - nowa marka w grupie x-kom

Artykuły obronne – zadbaj o bezpieczeństwo

I zrób to skutecznie. W ofercie combat znajdziesz niewymagające zezwolenia pistolety gazowe, broń strzelającą kulami gumowymi i pieprzowymi, miotacze gazu pieprzowego, pałki teleskopowe, kubotany (długopisy taktyczne) oraz odstraszacze ultradźwiękowe. Dzięki nim ochronisz bliskich i siebie nie tylko przed napaścią i próbą kradzieży, ale także przed ukąszeniami owadów. Nie ryzykuj. Otocz szczególną troską to, co dla Ciebie cenne – niezależnie od tego, czy po prostu zajmujecie się codziennymi sprawami, czy spędzacie czas wspólnie, na przykład pod namiotami.

Combat lubi konkurencję i stawia na rozwój

To dopiero początek przygody. Ale już teraz combat oferuje Ci cieszące się uznaniem i sprawdzone produkty w konkurencyjnych cenach. Lepiej zachowaj czujność, bo oferta sklepu będzie stale się rozrastać. Już dziś zdecyduj, co zabierzesz ze sobą w drogę.

Poznaj combat i przygotuj się na każde warunki