Samsung Odkup na 10-lecie serii Galaxy – skorzystaj z jubileuszowej promocji

Seria Samsung Galaxy jest już dekadę na rynku. Taką okrągłą rocznicę wypada zacnie uczcić. Dlatego właśnie dziś rusza jubileuszowa akcja Samsung Odkup, w której przy zakupie Galaxy S10 | S10+ masz możliwość odsprzedania swojego starego smartfona i zdobycia gwarantowanego 1000 PLN. Jak przedstawiają się szczegóły jubileuszowej oferty?

Dziesięć lat z serią Galaxy

Czerwiec 2009 roku. Samsung wypuszcza swój najnowszy produkt – smartfona i7500 Galaxy. Zasilany mocą procesora Qualcomm MSM7200a i baterią 1500 mAh, wyposażony jest w ponad 3-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości 320 x 480p, aparat 5 Mpix oraz 192 MB pamięci. Dziesięć lat później urządzeń o nazwie Galaxy jest znacznie więcej. Różnią się one parametrami, komponentami, a także funkcjami.

W marcu bieżącego roku do sprzedaży trafiają smartfony Samsung S10 | S10+. Oba modele napędza Exynos 9820, wspomagający pracę z zaawansowanymi aplikacjami i mobilny gaming – a to dzięki zoptymalizowaniu procesora dla silnika gier Unity. Przekątna ekranów liczy już trochę ponad 6 cali, są one również wykonane w technologii Dynamic AMOLED i zdolne obsłużyć HDR10+. Oba smartfony Galaxy posiadają potrójny tylny aparat, natomiast jeśli chodzi o kamery frontowe, pozwalające na nagrywanie w 4K, S10+ ma je aż dwie (10 i 8 Mpix). I to właśnie z tymi modelami Galaxy jest związana jubileuszowa promocja.

Samsung Odkup – kup nowy, sprzedaj stary, zgarnij minimum tysiąc

Twój smartfon – niezależnie od marki – przeszedł już swoje? Chcesz go wymienić, a przy okazji zdobyć (co najmniej) 1000 PLN? Razem z Samsungiem proponujemy Ci następujący układ. Kupujesz Galaxy S10 lub S10+. Za pomocą specjalnie przygotowanej strony wyceniasz swój stary telefon, który potem odbiera od Ciebie kurier. Jednocześnie aktywujesz voucher opiewający na 1000 PLN, który otrzymasz w aplikacji Samsung Members. Sprawdzany jest faktyczny stan smartfona, po czym – jeśli wszystko się zgadza – na Twoje konto wpłynie odpowiednia suma (gwarantowany 1000 PLN plus wartość odsprzedanego urządzenia). W ten sposób zyskujesz nie tylko flagowca z serii Galaxy, ale również zdobywasz dodatkowy zastrzyk finansowy.

Jak wyglądają poszczególne kroki w akcji Samsung Odkup?

  1. Kup Galaxy S10 lub S10+ i aktywuj do 6.11. 2019 r., następnie uruchom aplikację Samsung Members i wypełnij formularz.
  2. Po 14 dniach od rejestracji, w aplikacji Samsung Members wyświetli się voucher o wartości 1000 PLN.
  3. Wyceń stary smatfon na wycena.samsung.pl i aktywuj voucher.
  4. Przekaż smartfon kurierowi w dogodnym dla siebie terminie – usługa będzie bezpłatna.
  5. Odbierz pieniądze, które wpłyną na Twoje konto po potwierdzeniu stanu starego smartfona.

Promocja trwa od 14.10 do 3.11.2019 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery. Szczegóły oraz regulamin znajdziesz na stronie promocji.

Na scenę wchodzi Samsung Galaxy Watch

Seria Galaxy to nie tylko smartfony. Wśród dostępnych w jej ramach urządzeń znajdziemy także inteligentny zegarek – Galaxy Watch. To doskonały towarzysz codziennych zajęć, a szczególnie ćwiczeń, w których pomaga swoimi trybami treningowymi czy funkcjami pomiaru kroków lub spalonych kalorii.

Samsung nie ograniczył swojej serii do jednego rodzaju produktu i nie ogranicza akcji Odkup. Jeśli bowiem zakupisz któryś z modeli Galaxy Watch (42 mm Black, 42 mm Rose albo 46 mm Silver), również zyskasz możliwość odsprzedaży swojego smartfona lub – w tym wypadku – także smartwatcha czy tabletu. Twoje konto zostanie zasilone kwotą, na którą wyceniasz sprzedawane urządzenie mobilne, oraz dodatkową sumą – 150 (przy zakupie Galaxy Watch 42 mm) lub 200 PLN (przy Galaxy Watch 46 mm). Jak przedstawiają się warunki akcji Samsung Odkup w tym wariancie?

  1. Kup Samsung Galaxy Watch, zarejestruj go za pomocą formularza i po 21 dniach odbierz kod promocyjny.
  2. Wejdź na samsung.kupimyto.pl, wyceń swoje urządzenie mobilne i podaj otrzymany kod, by zwiększyć wycenę o 150 lub 200 PLN.
  3. Przekaż kurierowi swój stary telefon, tablet lub smartwartch w dogodnym dla siebie terminie – usługa jest bezpłatna.
  4. Odbierz pieniądze, które zostaną przelane na Twoje konto po weryfikacji urządzenia.

Promocja trwa od 14.10 do 17.11.2019 r. lub do wyczerpania całej puli kodów. Więcej informacji i szczegółów na stronie promocji.

Weź udział w akcji Samsung Odkup i ciesz się Galaxy S10 | + S10 lub Galaxy Watch oraz dodatkowymi pieniędzmi