Wybierz Huawei P30 Pro lub tablet i otrzymaj voucher do Netflixa

Stwórz swój pakiet rozrywki i nie daj się nudzie. Wybierz smartfon Huawei P30 Pro lub jeden z tabletów Huawei i zyskaj 120 zł w postaci vouchera do Netflixa. Sprawdź szczegóły promocji.

Huawei P30 Pro - profesjonalny lider fotografii mobilnej

Zastanawiasz się nad kupnem smartfona, a nie wiesz jakimi kategoriami się kierować przy wyborze, to teraz rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jeśli jedną z ważniejszych funkcji w smartfonie jest jakość wykonywanych zdjęć, to Huawei P30 Pro będzie idealnym rozwiązaniem. Poczwórny aparat Leica gwarantuje niesamowite możliwości fotograficzne.

Huawei P30 Pro posiada obiektyw precyzyjnie obliczający odległość i głębię sceny. Z kolei ultraszerokokątny obiektyw jest niezastąpiony, gdy chcesz uwiecznić panoramę. Kiedy będziesz potrzebować wykonać zdjęcie w dużym przybliżeniu, umożliwi to soczewka z super zoomem, dzięki której zdjęcia nie stracą na jakości. Do dyspozycji masz także moduł 40 Mpix z przesłoną f/1.6, który doskonale radzi sobie przy słabym świetle. Dodatkowo z przednim aparatem o rozdzielczości 32 Mpix wykonasz artystyczne zdjęcie portretowe.

Sensor SuperSpectrum z ISO o wartości 410 tysięcy pozwoli na wykonywanie magicznych zdjęć w trybie nocnym. Od teraz blask latarni czy klimatyczne światło świec będzie wyraźnie widoczne na zdjęciach robionych po zmroku. A gdy bateria Huawei P30 Pro zacznie się rozładowywać, stan 70% uzyskasz w zaledwie 30 minut, używając Huawei SuperCharge 40W.

Tablety Huawei MediaPad – wydajna rozrywka

Seria tabletów Huawei MediaPad przeznaczona jest dla osób, które oczekują mobilnej rozrywki na najwyższym poziomie. Huawei MediaPad M będzie dobrym rozwiązaniem dla wymagających miłośników filmów i muzyki. Ekrany w tej serii o rozdzielczości Full HD i przekątnej 10.1” bardzo dobrze odzwierciedlą rzeczywiste kolory oraz szczegóły, a cztery wzmacniacze stereo Smart PA firmy Harman/Kardon zapewniają wyraźne doznania dźwiękowe.

Seria Huawei MediaPad T to rozrywka dla całej rodziny. Lekka, wygodna konstrukcja ułatwi użytkowanie tabletu gdziekolwiek zechcesz, a wydajna bateria pozwoli na wiele godzin oglądania filmów i słuchania muzyki. Funkcja "Kącik dziecięcy” pozwoli ustalić poziomy dostępu do poszczególnych aplikacji, dzięki czemu będziesz mieć pod kontrolą treści oglądane przez podopiecznych i zachowasz prywatne pliki dla siebie.

promocja Huawei plus Netflix

Już teraz pozwól sobie na maksimum rozrywki z topową aplikacją streamingową. Wybierając jeden ze smarfonów lub tabletów Huawei zyskaj voucher do aplikacji Netfilix o wartości 120 zł i ciesz się nieograniczonym dostępem do filmów i seriali.

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  1. Dodać do koszka wybrany telefon lub tablet.
  2. W polu kod rabatowy wpisać treść: huawei-netflix
  3. Dokończyć składanie zamówienia i odebrać rabat.

 

Promocja trwa do 31.03.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli objętych nią produktów. Nie łączy się z innymi promocjami.

Sprawdź Huawei P30 Pro i tablety Huawei MediaPad i ciesz się nieograniczoną rozrywką