Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Realizujemy zamówienia publiczne. Odpowiadamy na potrzeby szkół i uczniów

Realizujemy zamówienia publiczne. Odpowiadamy na potrzeby szkół i uczniów

Jesteśmy specjalistami od sprzętu komputerowego. Od lat doradzamy jednostkom budżetowym oraz samorządowym w wyborze i zakupie szeroko rozumianych rozwiązań IT. Pomagamy również szkołom, które teraz mają do wypełnienia szczególną misję. Zobacz, jak możemy pomóc Twojej placówce w zakupie laptopów i tabletów dla dzieci uczących się online.

Sprzęt będący realną odpowiedzią na potrzeby uczniów

Dziś, w dobie nauczania zdalnego, jeden laptop na kilkoro dzieci to zdecydowanie za mało. Konsekwencją takiego stanu rzeczy jest nierówny dostęp do edukacji oraz konieczność wyznaczania dyżurów przy urządzeniu. Gminy stoją obecnie przed szansą zapewnienia dzieciakom jednakowym szans na zdobywanie wiedzy, co bywa utrudnione w rodzinach wielodzietnych.

Rozwiązaniem są dodatkowe laptopy i tablety. Wydajne, szybkie, nowoczesne, z podzespołami nowej najnowszej generacji. Sprzęt, który sprosta wymaganiom współczesnych aplikacji do nauki, programów do łączności online, jak również do rozrywki w czasie wolnym. Każde dziecko ma bowiem prawo rozwijać swoje pasje, w tym grać ze znajomymi w sieci. Gry są przecież częścią dzieciństwa. Uczą przy okazji pracy zespołowej, logicznego myślenia oraz spostrzegawczości. Na tej płaszczyźnie zachodzi fuzja przyjemnego z pożytecznym.

Zobacz proponowane laptopy i tablety

Laptopy i tablety program Szkoła Zdalna+

Sprzęt do nauki czeka w x-komie

Oferta tabletów i laptopów w x-kom jest jedną z najbogatszych w Polsce. Obfituje w sprzęt dopasowany do najróżniejszych potrzeb – od urządzeń służących konsumowaniu multimediów i obsługi aplikacji Word, PowerPoint i Excel (te z podstawową konfiguracją), przez modele pozwalające na korzystanie z pakietu Adobe i uczenie się podstaw grafiki oraz montażu, aż po laptopy specjalistyczne, o bardzo dużej mocy obliczeniowej. Mamy też kamery internetowe i mikrofony – rzeczy nieodzowne do aktywnego uczestnictwa w e-lekcjach.

Zdajemy sobie sprawę, że mnogość funkcji i parametrów może być nieintuicyjna dla osoby nieobeznanej z technikaliami, dlatego zapraszamy do kontaktu z konsultantem, który przygotuje optymalną ofertę.

Przejdź do formularza kontaktowego

Szybki kontakt, błyskawiczna dostawa

Mamy w x-komie dedykowany zespół wyspecjalizowany we współpracy z jednostkami budżetowymi, samorządowymi i ze szkołami. Na wysłane wiadomości odpowiadają oni na bieżąco, dopasowując sprzęt i jego parametry do potrzeb konkretnych odbiorców, proponują przy okazji oprogramowanie, które sprawdzi się najlepiej. Dbają oni również o finansowy aspekt współpracy, oferując najkorzystniejsze ceny.

Po akceptacji przedstawionego planu zakupu niezwłocznie przystępujemy do realizacji zamówienia, wysyłając sprzęt nawet kolejnego dnia roboczego. Z myślą o szkołach zabezpieczyliśmy dostawy laptopów i tabletów, żeby błyskawicznie dostarczać sprzęt dla dzieciaków w całej Polsce.

sprzęt dla szkół Szkoła zdalna+

Wieloletnie doświadczenie, gwarancja bezpieczeństwa

Jesteśmy dużą firmą, cieszącą się renomą oraz uznaniem. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2002 roku, w tym czasie przeprowadziliśmy już ponad 5000 transakcji z instytucjami administracyjnymi, rządowymi, jednostkami oświaty i służbami mundurowymi. Wraz z wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe oraz udostępnione nam w trakcie współpracy informacje, które dotyczą działalności, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia.

Zapewniamy wsparcie również w kwestiach związanych z przechodzeniem przez zewnętrzne procedury. Skracamy tym samym czas niezbędny do sfinalizowania całego przedsięwzięcia.

Dział Zamówień Publicznych x-kom pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

Przejdź do formularza kontaktowego