Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Najnowsze monitory MSI dla graczy już w naszej ofercie

Mroczne korytarze opuszczonej bazy wojskowej. Skąpane w słońcu miasteczko leżące gdzieś na obrzeżach pustyni. Gamingowe wojny przychodzi Ci toczyć w różnych sceneriach. Jednak w każdym przypadku sprawdza się jedno prawo. Im szybciej dostrzeżesz wroga, tym szybciej się z nim uporasz. A w tym kluczową rolę odgrywa dobry monitor dla gracza. Dlatego przedstawiamy premierowe ekrany od MSI.

MSI Optix MAG251RX 240Hz – reaguj szybciej

Na początek MSI Optix MAG251RX 240Hz. Jego matryca IPS o przekątnej 24,5” i maksymalnej rozdzielczości 1920×1080 zapewnia plastyczny, pełen szczegółów obraz. Dzięki obsłudze trybu HDR z łatwością dostrzeżesz czyhającego w cieniu nieprzyjaciela. A czas reakcji na poziomie 1 ms oraz technologia NVIDIA G-Sync pozwolą Ci zareagować idealnie szybko, ponieważ zapewniają płynny, wolny od opóźnień obraz.

MSI Optix G27CQ4 Curved 165Hz – daj się porwać

Kolejna propozycja, czyli MSI Optix G27CQ4 Curved 165Hz, umożliwi Ci jeszcze lepsze wczucie się w grę. Efekt immersji zawdzięcza on matrycy o promieniu krzywizny 1500R. Kształtem odpowiada ona naturalnemu polu widzenia ludzkiego oka – w taki sposób, ze wszystkie punkty są w jednakowej odległości od narządu wzroku. Jeśli dodasz do tego przekątną 27 cali, rozdzielczość 2560×1440, dobry kontrast matrycy VA i obsługę AMD FreeSync, otrzymasz uniwersalny monitor o świetnych parametrach.

MSI Optix MAG322CR Curved 180Hz – poczuj grę jeszcze lepiej

Trzecia propozycja to jeszcze głębsze zanurzenie w grę. Zakrzywiona matryca o przekątnej 32” i maksymalnej rozdzielczości 1920×1080 dosłownie otwiera wrota do wirtualnego świata. Dzięki odwzorowaniu aż 92% przestrzeni barw DCI-P3 oraz obsłudze trybu HDR dostrzeżesz najmniejszy nawet szczegół, co ułatwi Ci odpowiednio szybkie reagowanie. Mało tego, MSI Optix MAG322CR Curved 180Hz zadba też o Twoje oczy. Pomogą w tym filtr światła niebieskiego oraz redukująca migotanie technologia Flicker free.

monitory msi dla graczy w ofercie x-kom

MSI Optix MPG27CQ2 Curved – prosto do celu

Na koniec MSI Optix MPG27CQ2 Curved, czyli monitor z zakrzywionym ekranem, którego przekątna mierzy 27”. Dzięki częstotliwości odświeżania na poziomie 144 Hz i wynoszącemu 1 ms czasowi reakcji doskonale sprawdza się on podczas gry w dynamiczne tytuły, w których dużo się dzieje. Wyświetlany w rozdzielczości 2560×1440 dosłownie zachwyca ilością szczegółów. Cennym wsparciem dla miłośników strzelanek – zwłaszcza w sytuacjach bitewnego chaosu – jest z kolei funkcja wizualizacji celownika,. Dzięki niej posyłanie kul prosto do celu jest jeszcze łatwiejsze.

Poznaj nowe monitory MSI dla graczy i wybierz idealny dla siebie