Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kolejne nowości i rabaty w AppGallery od Huawei

Jesteś właścicielem smartfona Huawei z usługami HMS? Mamy dobrą wiadomość – od teraz możesz skorzystać z zupełnie nowych aplikacji, które producent wprowadził do pobrania w swoim autorskim AppGallery. Poznaj wszystkie możliwości, skorzystaj z przygotowanych rabatów i przekonaj się, że życie w stylu Huawei jest jednym z najlepszych, jakie możesz sobie zafundować.

Smartfony Huawei to najwyższa półka

Huawei przyzwyczaił nas do sprzętów, które oprócz doskonałych parametrów i wydajnej pracy, oferują niedoścignione zdjęcia i najwyższej jakości mobilną rozrywkę w multimediach. W portfolio producenta znajdziemy zarówno flagowce, będące jakościowymi perłami, jak i modele budżetowe, charakteryzujące się solidnym wykonaniem i dynamiczną pracą. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, jedno jest pewne – nie musisz obawiać się żadnych ograniczeń w pracy i użytkowaniu sprzętu. O czym mowa?

AppGallery rośnie w siłę

Huawei to producent, który nie lubi pozostawać w tyle – zarówno pod kątem swoich sprzętów, jak i oprogramowania. Jako jeden z dowodów na tę tezę można potraktować fakt błyskawicznego stworzenia i wdrożenia systemu HMS oraz autorskiego sklepu z aplikacjami.

Sklep AppGallery, bo o nim mowa, oferuje wiele, przy czym można mieć pewność, że na tym nie koniec. Ostatnio na przykład, producent wprowadził możliwość pobrania kolejnych aplikacji, które będą mogły funkcjonować w środowisku HMS – zupełnie tak samo, jak ma to miejsce w systemie Android czy iOS. Co więcej, jako zachętę, dla każdej z nich przeznaczył indywidualny bonus do wykorzystania przez użytkownika.

Huawei App Gallery nowości HMS

Co nowego w AppGallery?

Poniżej znajdziesz pełną listę nowości, które od teraz możesz pobrać w AppGallery. Przy każdy z nich znajduje się również informacja o oferowanym bonusie.

 • AUTOMAPA – bezpłatny dostęp do nawigacji na Europe na 30 dni – oferta ważna do 31.08.2020,
 • ALLEGRO – 20 zł za pierwszy zakup przy zakupach za min 50 zł – oferta ważna do 31.07.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • EMPIK GO – bezpłatny dostęp na 90 dni do tysięcy audiobooków i ebooków – oferta ważna do 31.07.2020 lub wyczerpania kodów,
 • TOP SPEED – 100 złota (wirtualna waluta) na zakup elementów gry – oferta ważna do 31.12.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • TOK FM – 90-dniowy bezpłatny dostęp do Premium TOK FM – oferta ważna do 31.12.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • OLX.PL – 20 punktów na promocję ogłoszeń – oferta ważna do 31.08.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • Skycash – 10 zł zwrotu za pierwszą transakcję kartą Mastercard – oferta ważna do 31.10.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • Bezpieczna Rodzina – roczna subskrybcja za darmo w pakiecie standard – oferta ważna do 31.08.2020 lub wyczerpania kodów,
 • Empik Music – 90 dni dostępu do contentu – oferta ważna do 31.12.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • iTaxi – 50% zniżki na przejazd – limit 10 zł – oferta ważna do 31.07.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • Traficar – 50 zł na pierwszą jazdę plus 50 zł do e-shopu – oferta ważna do 30.09.2020 lub do wyczerpania kodów,
 • Hop.City – 20 minut darmowej jazdy dostępne na AppGallery oraz vouchery w HES i MSC– oferta ważna do 31.08.2020 lub do wyczerpania kodów.

Sięgnij po pełną ofertę smartfonów Huawei w x-kom