Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#101]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

·
Zaktualizowano: Przedwczoraj

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W tym tygodniu żyliśmy konferencją Apple, podczas której gigant z Cupertino zaprezentował nowe smartfony iPhone 13 oraz iPhone 13 Pro. Jeśli zastanawiasz się, który model wybrać, zobacz nasze porównanie iPhone 13 vs iPhone 13 Pro. Z okazji hucznej premiery udało nam się także przeprowadzić wywiad z nieantyfanem, który przyznał, że chciał zmienić sposób postrzegania użytkowników Apple. Kielecka impreza European Rover Challenge 2021, którą odwiedziliśmy i zrelacjonowaliśmy, udowodniła, że nie trzeba jechać do Cupertino, by zobaczyć kosmiczną (i to dosłownie) technologię. Podczas imprezy rozegrały się Zawody łazików marsjańskich. Na portalu Geex znajdziecie odpowiedź, która drużyna wygrała i dlaczego to właśnie Polacy są najlepszymi inżynierami.

Śledź Geeksa w Google News, dołącz do grupy na Facebooku

Nasz portal otrzymał niedawno akredytację Google News. Co to oznacza dla Ciebie? Wygodne miejsce do śledzenia nowości na Geeksie. Wystarczy, że klikniesz ten link, a po przejściu do strony docelowej zaznaczysz gwiazdkę z napisem "obserwuj". Pamiętaj, aby wcześniej zalogować się na swojego konto Google. Za każdą subskrypcję dziękujemy i obiecujemy odwdzięczyć się wysokiej jakości treściami.

Na Facebooku mamy też własną grupę, gdzie na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Dołącz do niej koniecznie.

Rankingi Geex

Zachęcamy do przeglądania rankingów najlepszych sprzętów, które od jakiegoś czasu widnieją na naszym portalu i są stale uzupełniane o nowe zestawienia.

Wiadomości Geex

Jakie teksty złożyły się na naszą weekendową „readlistę” w tym tygodniu?

Lifestyle Geex 

Sprawdźcie teksty ze świata naszego technologicznego Lifestyle'u:

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich dniach?

Geexpress 42

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy w następny piątek. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.