Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Geexpress [#102]: tygodniowy przegląd nowości na portalu Geex

·
Zaktualizowano: 4 dni temu

Pociąg technologiczny „Geexpress” ze stacji Geex wjedzie na peron x-kom w każdy piątek w godzinach popołudniowych. Prosimy zachować czujność i czekać cierpliwie przy krawędzi peronu. Za umilanie czasu ciekawą lekturą i utrudnienia w oderwaniu się od ekranu smartfonów i laptopów przepraszamy. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.

Co nowego na portalu Geex?

W tym tygodniu gruchnęła wiadomość o sprzedaży biletów na IEM, który powraca po dwóch latach przerwy. I kto wie, czy na przyszłoroczny event nie będzie można dojechać Vosco EV2 – pierwszym polskim samochodem elektrycznym, który premierę ma już mieć w październiku. A skoro o premierach mowa, to w tym tygodniu Microsoft zaprezentował nowe urządzenia z serii Surface z Windowsem 11. Urządzenia będą charakteryzować się m.in. świetnymi ekranami, na których zobaczycie mapę hitów polskiego internetu czy ciało Dody w formie NFT. Tak, dobrze przeczytaliście.

Jeśli jednak wolicie wyświetlać na swoich ekranach bardziej konwencjonalne treści, to już w sobotę odbędzie się wydarzenie Netflix TUDUM. Spodziewamy się wysypu premier i zapowiedzi, a wszystko zrelacjonujemy Wam na Geex, więc śledźcie nasz portal.

Rankingi Geex

Zachęcamy do przeglądania rankingów najlepszych sprzętów, które od jakiegoś czasu widnieją na naszym portalu i są stale uzupełniane o nowe zestawienia.

Wiadomości Geex

W tym tygodniu najwięcej pisaliśmy o komponentach i komputerach:

Na rynku smartfonów miejsce miało kilka ciekawych premier:

Znalazło się też coś dla fanów gamingu:

Inne najważniejsze wiadomości:

Z racji zbliżającego się nowego roku akademickiego przyjrzeliśmy się także technologicznym potrzebom studentów:

Lifestyle Geex 

Sprawdźcie teksty ze świata naszego technologicznego Lifestyle'u:

Recenzje Geex

Jaki sprzęt wpadł w ręce naszych recenzentów w ostatnich dniach?

Strefa Poligon

Zobaczcie, jakie treści trafiły na naszą strefę Poligonu:

Śledź Geeksa w Google News, dołącz do grupy na Facebooku

Nasz portal otrzymał niedawno akredytację Google News. Co to oznacza dla Ciebie? Wygodne miejsce do śledzenia nowości na Geeksie. Wystarczy, że klikniesz ten link, a po przejściu do strony docelowej zaznaczysz gwiazdkę z napisem "obserwuj". Pamiętaj, aby wcześniej zalogować się na swojego konto Google. Za każdą subskrypcję dziękujemy i obiecujemy odwdzięczyć się wysokiej jakości treściami.

Na Facebooku mamy też własną grupę, gdzie na bieżąco informujemy o nowych artykułach. Dołącz do niej koniecznie.

Geexpress 42

Z kolejnym „Geexpressem” powrócimy w następny piątek. Tymczasem zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie znajdziesz rzetelne recenzje, wiadomości i relacje z wydarzeń gamingowych i technologicznych, a wszystko w luźnej, przystępnej i atrakcyjnej formie.