Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Sprawdź lokalizację nowego salonu x-kom w Łodzi

W końcu możemy odkryć rąbek tajemnicy i zdradzić lokalizację nowego salonu w Łodzi.  Przysłuchaliśmy się Waszym sugestiom odnośnie miejsca, w którym powinien znajdować się nasz punkt, zatem pora ogłosić werdykt… niebawem spotkamy się w Galerii Łódzkiej.

Wracamy do Łodzi

Cieszymy się, że niedługo będziemy mogli powrócić do Łodzi. Podpowiedzieliście nam, że najwygodniejszym rozwiązaniem dla Was będzie salon w ścisłym centrum miasta. Tak więc zdecydowaliśmy zadomowić się w Galerii Łódzkiej.

Jednak nie są to jedyne ułatwienia. Aktualnie kończymy projektować salon i już na tym etapie możemy Wam obiecać, że nowe miejsce będzie jeszcze bardziej przyjazne. Postanowiliśmy stworzyć dużo większą przestrzeń, z szerszą gamą urządzeń, abyście mogli komfortowo testować sprzęty, które Was interesują. Co więcej, aby usprawnić Wasze zakupy, postanowiliśmy otworzyć dodatkowe kasy, a to w połączeniu z sąsiedztwem parkingu i Stajni Jednorożców, tworzy z naszego salonu idealne miejsce dla każdego mieszkańca Łodzi i okolic.

Nowy salon x-kom w Łodzi

Data otwarcia już wkrótce

Musimy Was jednak prosić o jeszcze trochę cierpliwości. Chcemy, żeby nasze nowe miejsce było w pełni dostosowane do Waszych oczekiwań, więc potrzebujemy jeszcze kilku tygodni. Niebawem poinformujemy Was o dacie otwarcia nowego salonu.

Do usłyszenia! 😊