Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Game On! Otwieramy Strefę Gracza w Reducie

Mieszkasz w Warszawie lub okolicach, a granie w gry (nie tylko Tomb Raider) to Twoja pasja? Zapraszamy do naszej Strefy Gracza, która już od dziś będzie działać w naszym salonie w CH Reduta. Na gości czekają nie tylko tytuły do ogrania, ale i specjalne promocje. Dowiedz się więcej i wpadnij do nas.

Co znajdziesz w Strefie Gracza?

Wiadomo, że gaming jest szeroki i różnorodny, dlatego postaraliśmy się, by nasza Strefa w Reducie objęła jak najwięcej nośników i sposobów rozgrywki. Dlatego przygotowaliśmy:

  • stanowisko VR – czyli sposób na wejście do wirtualnej rzeczywistości – można na nim korzystać z gogli HTC VIVE Cosmos Elite, współpracujących z desktopem G4M3R 500, by ograć Alyx Half Life;
  • stanowiska biurkowe – dla miłośników pecetowej i laptopowej rozgrywki – z trzema PC G4M3R 500, dwoma G4M3R 600 oraz pięcioma Legion Y540-17 oraz fotelem Acer Thronos, która sprawi, że poczujesz się jak w kokpicie gwiezdnej maszyny lub futurystycznym centrum dowodzenia – do ogrania będą takie pozycje, jak Rage2, Surge2, Ori, Plauge Tale, Minecraft – dostępne w ramach Xbox Game Pass – prócz nich także Sea of Thieves i Forza do ogrania na desktopie Acer Orion 9000;
  • trzy strefy konsolowe – dla tych, którym jednak bliższe konsole Microsoftu (Xbox One X z Cyberpunkiem 2077 w limitowanej edycji), Sony (PS4 Pro) oraz Nintendo (Nintendo Switch Joy-Con Red/Blue oraz Nintendo Switch Lite - szary i morski);
  • strefa z słuchawkami – z możliwością wypróbowania akcesoriów;
  • ekspozycje – tu możesz zapoznać się z notebookami, monitorami, klawiaturami i myszkami, które można zakupić do swojej własnej strefy gracza w domu.
strefa gracza

Odwiedzaj nas przez cały tydzień – a teraz skorzystaj ze specjalnej oferty

Strefa czynna jest w godzinach otwarcia salonu x-kom, czyli:

  • poniedziałek - sobota 10:00 - 21:00
  • niedziela handlowa - 10:00 - 20:00

Dodatkowo teraz – z okazji startu Strefy – przygotowaliśmy nieco atrakcji. Wczoraj prowadziliśmy stream ze współpracującymi z nami influencerami - Kingą Kujawską i Piotrem "Ziemniakiem" Latałą.


 A od 19 do 26 września mamy specjalne ceny na wybrane produkty – codziennie na inny. Oferta ważna jest tylko w salonie i tam należy szukać więcej informacji.

Oczywiście cała gamingowa frajda nie przesłania nam tego, że nadal trzeba dostosować się do obostrzeń. Stąd zastrzegamy sobie prawo do ograniczania liczby gości odwiedzających salon i Strefę w tym samym czasie.

Odwiedź nas w Strefie Gracza w salonie w CH Reduta