Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Ruszamy z przedsprzedażą Xbox Series X i Xbox Series S

Od premiery nowej generacji konsol dzieli nas już raptem kilka tygodni, więc czas najwyższy na start przedsprzedaży Xbox Series X i Xbox Series S w sklepie x-kom. Microsoft przygotował dla graczy całą masę argumentów za tym, by w nowy wymiar gamingu wejść ze sztandarem Xboksa w ręku. Poznaj je i zdecyduj. Choć decyzję masz już pewnie za sobą…

Powitaj nową generację z Xbox Series X i S

Premiera nowych Xboksów, zaplanowana na 10 listopada, zapowiada się ekscytująco. Z jednej strony mamy monumentalną bryłę Xbox Series X, oferującą ogrom możliwości technologicznych, łącznie z ray tracingiem, ultraszybkim dyskiem SSD i możliwością komfortowej rozgrywki w 4K.

Z drugiej – Xbox Series S, najmniejszy Xbox w historii, bez napędu optycznego, za to w rewelacyjnej cenie. I niech nie zwiedzie Cię fakt, że to „słabsza” względem „Iksa” alternatywa. W tym niewielkim urządzeniu kryje się moc zdolna zagwarantować doświadczenia gamingowe najwyższych lotów.

Jeżeli wciąż się wahasz i nie wiesz, na którą konsolę Microsoftu postawić, odwiedź koniecznie portal Geex i przeczytaj tekst: Xbox Series S czy Series X? Którego wybrać?

Dlaczego warto postawić na Xbox Series X i Xbox Series S?

Zastanawiasz się, czy warto mieć konsolę na premierę, bo przecież wtedy nie ma w co grać? Z Xboksem nuda Ci niestraszna. Masz wszak możliwość subskrybowania abonamentu Xbox Game Pass. Znajdziesz tam blisko 200 znakomitych gier, z obecnej i wcześniejszych generacji, które uruchomisz dzięki wstecznej kompatybilności.

Biblioteka Game Passa stale rozszerza się o nowe tytuły, a już wkrótce usługa zostanie połączona z abonamentem EA Play. Co więcej, wczoraj Microsoft ogłosiło, że już wkrótce w ramach usługi znajdziesz więcej gier spod szyldu Bethesdy, ponieważ firma przejęła spółkę ZeniMax Media. Fani Dooma, Fallouta, Wolfensteina czy The Elder Scrolls mogą spodziewać się wkrótce wielu niespodzianek.

Kolejny argument – subskrybując Game Passa w wariancie Ultimate, dostajesz dostęp do olbrzymiej biblioteki gier na komputery osobiste. W ramach usługi do Twojej dyspozycji oddana będzie także możliwość grania w chmurze na urządzeniach z systemem Android. Czy można chcieć więcej?

Przedsprzedaż Xbox Series X i Xbox Series S w x-kom

Gwarancja dostarczenia konsoli w dniu premiery

Zamawiając w przedsprzedaży w x-kom Xbox Series X lub Xbox Series S, zyskujesz pewność, że konsola trafi do Ciebie w dniu premiery. Ciesz się rozgrywką na najwyższym poziomie najwcześniej, jak się da.

Sprawdź Xbox Series X i Xbox Series S w sklepie x-kom.