Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Karty graficzne XFX Radeon – kup sprzęt na lata

Wśród kart graficznych XFX Radeon każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie mamy tańsze, jak i te droższe modele, które zaspokoją potrzeby zapalonego gracza, pracownika biurowego czy amatora technologii VR. Wybierz jedną z kart XFX Radeon w atrakcyjnych cenach i zapewnij sobie sprzęt na lata.

Karty XFX dopasowane do każdego ekranu

Za wysoką wydajność kart graficznych XFX Radeon odpowiada architektura AMD RDNA oraz Polaris.

AMD RDNA zastosowano w kartach z serii RX 5500-5700 XT, które dysponują pamięcią GDDR6 i są przystosowane do gamingu w rozdzielczości 1440p. Proces technologiczny 7 nm FinFET zapewnia najwyższą wydajność przy niskim poborze energii.

Do rozgrywki na ekranie 1080p i codziennej pracy w zupełności natomiast wystarczą karty z serii RX 570-590 o architekturze Polaris. Zapewnia ona nie tylko ponadprzeciętną wydajność, ale i wsparcie dla gamingowych monitorów HDR i wyświetlaczy VR.

Karty graficzne XFX Radeon

Oprogramowanie i technologie w kartach XFX Radeon

Kupując karty XFX Radeon, zapewniasz sobie wydajność pracy na lata. Każda z nich obsługuje bibliotekę DirectX 12, dzięki czemu zagrasz w swoje ulubione gry na najwyższym możliwym poziomie. Będziesz mógł także spróbować zabawy z zestawem VR, ponieważ wiele z tych kart zapewnia zgodność ze sprzętem do obsługi wirtualnej rzeczywistości.

Oprogramowanie w kartach XFX Radeon zwiększa możliwości karty i zapewnia stabilność działania jednostki GPU. W przypadku droższych modeli kontrolę nad kartami sprawuje oprogramowanie Adrenalin 2020 Edition, które pozwala na streamowanie i modyfikowanie ustawień graficznych w czasie rzeczywistym. Stwarza to duże pole do dzielenia się rozgrywką ze znajomymi i osiągania najlepszych efektów graficznych. Z technologią Radeon CHILL natomiast oszczędzisz energię bez spadków płynności.

Odkryj ofertę kart XFX Radeon