Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kup drukarkę Canon MegaTank i uzyskaj zwrot nawet do 200 zł

Poszukujesz nowej drukarki i zależy Ci na wysokiej jakości druku, a zarazem redukującej koszty wydajności, chciałbyś drukować zdjęcia prosto ze smartfona albo wygodnie kopiować wielostronicowe dokumenty? Takie funkcje znajdziesz w ofercie Canon MegaTank, a teraz zyskujesz też wyjątkową okazję do zakupu. Może do Ciebie wrócić nawet 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji cashback.

Drukarki Canon MegaTank z serii G

Bez względu na to, czy poszukujesz prostej drukarki do domowego użytku – drukowania wniosków, pism, prac zaliczeniowych – czy potrzebujesz urządzenia wielofunkcyjnego, które wyraźnie skopiuje wielobarwne grafiki i dokładnie zeskanuje dokumenty, w ofercie marki Canon znajdziesz odpowiedni dla siebie produkt. Do końca roku masz świetną okazję, aby dokonać zakupu Canon MegaTank z serii G, bo oprócz zdobycia wysokiej klasy sprzętu możesz zaoszczędzić od 70 nawet do 200 zł. Po zarejestrowaniu zakupu na stronie promocji i pozytywnym zweryfikowaniu wrócić do Ciebie określona kwota 70, 100, 150 lub 200 złotych.

Sprawdź, która drukarka MegaTank z serii G spełni Twoje wymagania:

  • Canon PIXMA G1411 to idealna propozycja, jeśli potrzebujesz drukarki do domu lub małego biura. Prosta w obsłudze drukarka z pojemnym podajnikiem papieru sprawdzi się w każdym z tych miejsc. PIXMA G1411, jak cała seria MegaTank od Canon, wyróżnia się ekonomią, wydajnością i wysoką jakością druku, między innymi dzięki zastosowaniu technologii FINE oraz hybrydowego systemu atramentów.
  • Urządzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G2411 pozwoli Ci dodatkowo na skanowanie i kopiowanie dokumentów, notatek czy zdjęć. Obsługa jest jeszcze łatwiejsza dzięki intuicyjnemu wyświetlaczowi. A jeśli zapomnisz wyłączyć drukarkę, nie musisz obawiać się o zbędne zużycie energii, ponieważ dopilnuje tego funkcja automatycznego wyłączania zasilania.
  • Z urządzeniem wielofunkcyjnym Canon PIXMA G3411 i aplikacją Canon PRINT, dostępną dla systemów iOS i Android, masz możliwość bezprzewodowego drukowania z urządzeń mobilnych oraz skanowania dokumentów prosto do usługi w chmurze, smartfona czy tabletu.
  • Canon PIXMA G5040 to drukarka wyposażona dodatkowo w złącze Enthernet do szybkiego i bezpiecznego połączenia z siecią przewodową. Z PIXMA G5040 możesz drukować wielostronicowe pisma nie tylko z komputera stacjonarnego, ale także wprost ze smartfona czy tabletu. Pojemny podajnik pomieści nawet 350 arkuszy papieru, a automatyczne dwustronne drukowanie pozwoli zaoszczędzić czas.
  • Canon PIXMA G6040 to urządzenie wielofunkcyjne, z którym wydrukujesz pliki ze smartfona oraz zeskanujesz potrzebne dokumenty, aby wygodnie i trwale przechowywać je w formie elektronicznej. Kopiowanie i drukowanie nawet wielu egzemplarzy jest błyskawiczne i ekonomiczne, dzięki pojemnemu podajnikowi papieru, uzupełnianym zbiornikom atramentu oraz automatycznemu drukowi dwustronnemu.
  • Canon PIXMA G4411 oferuje dodatkowo funkcję faksu, która przyda się w każdym biurze. Łatwiejsze i szybsze skanowanie, faksowanie i kopiowanie kilkustronicowych pism umożliwia automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy.
promocja cashback Canon MegaTank

Jak skorzystać z promocji?

Aby uzyskać zwrot do 200 zł za zakupioną drukarkę Canon MegaTank, wystarczy:

  1. Kupić objętą promocją drukarkę MegaTank z serii G.
  2. Zarejestrować zakup na stronie promocji: https://www.canon.pl/promocja-megatank/
  3. Poczekać na weryfikację i zwrot gotówki.

Promocja trwa do 31.12.2020 roku. Zakup należy zarejestrować do 15.01.2021 r. Szczegóły i regulamin znajdziesz na stronie promocji.

Wybierz drukarkę Canon MegaTank objętą promocją