Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Odkryj SteelSeries Rival 3 Wireless i przejdź na wyższy poziom gry

Odkryj SteelSeries Rival 3 Wireless i przejdź na wyższy poziom gry

Chcesz poczuć nową jakość gry? Z nową myszką SteelSeries Rival 3 Wireless masz na to doskonałą okazję. Jest szybka, precyzyjna i po brzegi wypełniona nowymi technologiami. Jednym słowem, gotowa na to, aby w wielkim stylu pomóc Ci w drodze do zwycięstwa. Poznaj nowego gryzonia od SteelSeries i poczuj, czym w rzeczywistości jest prawdziwa bezkompromisowość.

Bezprzewodowa mysz SteelSeries Rival 3 Wireless

Czy bezprzewodowa myszka może być wydajna i precyzyjna? Oczywiście. Szczególnie jeśli jest to najnowsza SteelSeries Rival 3 Wireless. Wszystko dzięki ultraszybkiemu nadajnikowi 2,4 GHz, który zapewnia błyskawiczne przesyłanie danych. Dodatkowo Rival 3 Wireless oferuje również   bezprzewodową technologię Quantum 2.0, która charakteryzuje się wyjątkowo niskim stopniem latencji, zapewniając bardzo niskie opóźnienie oraz imponującą żywotność baterii do 400 godzin w trybie gier.

gamingowa mysz bezprzewodowa SteelSeries Rival 3 Wireless

Precyzja w stylu TrueMove Air

Nowa mysz od SteelSeries jako swoje główne narzędzie do walki otrzymała optyczny sensor TrueMove Air, który jest zoptymalizowany pod kątem zwiększonej wydajności energetycznej. Inżynierowie SteelSeries opracowali go we współpracy z PixArt. W efekcie mysz zapewnia precyzyjne działanie w trybie 2,4 GHz oraz Bluetooth.

Trwała i designerska konstrukcja

SteelSeries Rival 3 Wireless otrzymała także rolkę oświetlenia LED, która zapewnia informacyjne efekty świetlne RGB dla alarmów związanych ze stanem baterii. Co więcej, można je również wykorzystać do wyświetlania powiadomień z gier.

Nowa myszka SteelSeries jest także imponująco trwała. Oprócz tego, że doskonale wygląda i ma bardzo ergonomiczny kształt, to według zapewnień producenta przełączniki mechaniczne wytrzymają w niej nawet 60 milionów kliknięć. Konstrukcja działa wyłącznie na jednej baterii, a nadajnik bezprzewodowy dla większej wygody użytkownika umieszczony jest pod jej obudową.

Odkryj mysz SteelSeries Rival 3 Wireless