Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Postaw na stosunek jakości do ceny i wybierz Realme 7 lub Realme 7 Pro

Postaw na stosunek jakości do ceny i wybierz Realme 7 lub Realme 7 Pro

Smartfon w dobrej cenie z pro możliwościami? Takie są właśnie najnowsze Realme 7 i 7 Pro. Jeden jest lepszy od drugiego i na odwrót, bo każdy z nich ma swoje unikatowe możliwości. Zdecyduj, który z nich bardziej pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb.

Realme 7, czyli gaming w cenie

Mobilny gaming nie musi być drogi. Udowadnia to wielozadaniowy Realme 7 dostępny w wersji z 4 lub 6 GB RAM oraz ekranem LCD z częstotliwością odświeżania 90 Hz. Dzięki niemu przeglądane treści będą pozbawione efektu smużenia i rwania obrazu, a Ty zyskasz przewagę nad rywalem w rozgrywce online. O stabilność dba ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio G95, którego specyfikacja zawsze stanie na wysokości zadania.

Smartfon oferuje także system AI Quad Camera z czterema obiektywami i główną kamerą o rozdzielczości 48 Mpix. Przy tej mnogości funkcji nie musisz jednocześnie martwić się o baterię, bo ta ma pojemność aż 5000 mAh. Z szybką ładowarką 30W Dart uzupełnisz ją do połowy już w 26 minut i powrócisz do swoich zadań.

Zobacz smartfony Realme 7:

Realme 7 4+64GB Mist White 90Hz

Realme 7 4+64GB Mist Blue 90Hz

Realme 7 6+64GB Mist White 90Hz

Realme 7 6+64GB Mist Blue 90Hz

Realme 7 i Realme 7 Pro

Realme 7 Pro – ekspresowe ładowanie i  jakościowe multimedia

Wykonanie zdjęć to jedno, a oglądanie ich to drugie. Z aparatem AI Quad Camera w Realme 7 Pro i ekranem Super AMOLED jedno i drugie stoi na najwyższym poziomie i idealnie się dopełnia. Główna kamera ma rozdzielczość 64 Mpix i najnowszy sensor Sony IMX682, a ultraszerokokątny aparat o rozdzielczości 8 Mpix ma kąt widzenia 119°. Do tego na pokładzie jest obiektyw macro i obiektyw monochromatyczny do portretów. Z taką specyfikacją zrobisz dobre zdjęcia w każdych warunkach.

Realme 7 Pro to jednak nie tylko świetne podzespoły do przeglądania multimediów, ale i wyjątkowo szybkie ładowanie. System 65W Super Dart zapewnia pełne naładowanie akumulatora w nieco ponad pół godziny. Z taką prędkością nawet kilka minut ładowania smartfona robi różnicę, więc zawsze będziesz gotowy do działania.

Zobacz smartfony Realme 7 Pro:

Realme 7 Pro 8+128GB Mirror Silver

Realme 7 Pro 8+128GB Mirror Blue

Realme przedłuża gwarancję

Realme obejmuje swoje nowe smartfony trzyletnią gwarancją. Możesz zatem cieszyć się ochroną producenta o rok dłużej niż w przypadku innych urządzeń mobilnych. Dodatkowo Realme wymienia smartfon na nowy, jeśli w pierwszych dwóch miesiącach od jego zakupu wykryjesz usterkę powstałą z winy producenta.

Zobacz smartfony Realme 7 i Realme 7 Pro