Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera DJI Pocket 2. Kamera z gimbalem w kieszonkowym rozmiarze

Chwile, które warto uwiecznić, przychodzą niespodziewanie. Ale teraz wysokiej jakości kamerę możesz mieć zawsze przy sobie. W kieszeni spodni lub torebce. Z kompaktowym DJI Pocket 2 zachowasz wszystkie ulotne wspomnienia. Od przyjęcia urodzinowego po spływ kajakowy. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom nagrasz stabilne filmy w 4K i zrobisz zachwycające zdjęcia 64 Mpix. Poznaj DJI Pocket 2.

Kieszonkowe rozmiary, wielkie możliwości

Dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji, zaawansowaną kamerę z wbudowanym gimbalem będziesz miał zawsze pod ręką. DJI Pocket 2 schowasz z łatwością do plecaka lub kieszeni kurtki. I zabierzesz wszędzie, gdziekolwiek się wybierasz – na imprezę, piknik czy wspinaczkę górską. A potem, dzięki zaawansowanym funkcjom, ujmiesz wyjątkowo wymagający kadr i nagrasz najbardziej dynamiczną scenę.

Z szerokim kątem widzenia i ogniskową 20 mm sfotografujesz się ze wszystkimi przyjaciółmi w jednym kadrze. Z Active Track 3.0 nagrasz biegającego między drzewami pupila, nie tracąc go z kadru. A dzięki 3-osiowej stabilizacji oraz funkcji zablokowanego gimbala sfilmujesz dynamiczne, sportowe wyczyny, zachowując najwyższą jakość i płynność obrazu, bez efektu trzęsącego się kadru.

Filmy w 4K i zdjęcia 64 Mpix z DJI Pocket 2

Z kamerą DJI Pocekt 2 zachowasz każde wspomnienie w najwyższej jakości. Filmy nakręcisz w 4K/60 fps, a zdjęcia zrobisz w rozdzielczości 64 Mpix. Zarejestrowane obrazy zaskoczą Cię wyrazistością, bogactwem szczegółów i naturalnością.

Wideo HDR dodatkowo wydobędzie najdrobniejszy detal kadru, odwzoruje pełną paletę barw i zachowa głębie kolorów. 8-krotny zoom bezstratnie przybliży Cię do fotografowanego obiektu. A w uchwyceniu najlepszych zdjęć w dzień i w nocy pomoże matryca 1/1.7” oraz hybrydowy AF 2.0.

Tworzenie kreatywnych i efektownych materiałów będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujące dzięki licznym funkcjom i trybom, takim jak: Story Mode, Glamour Effects, Timelaps, Zwolnione tempo, Panorama i wiele innych. Natomiast późniejszą obróbkę ułatwią edytor AI oraz funkcja przycięcia nagrania.

premiera dji pocket 2

DJI Matrix Stereo i perfekcyjnie czyste brzmienie

DJI Pocket 2 zadba o każdy szczegół i sprawi, że stworzysz nagrania zachwycające nie tylko jakością obrazu, ale także dźwięku. Technologia DJI Matrix Stereo, czyli system czterech wbudowanych mikrofonów pozwoli zarejestrować każdą zanuconą nutkę, a film oczaruje naturalnym i przestrzennym dźwiękiem. Ponadto liczne funkcje, takie jak SoundTrack, Audio Zoom czy dźwięk kierunkowy, pomogą wychwycić i utrwalić odgłosy pochodzące jedynie z filmowanej sceny. Nawet szum wiatru nie zakłóci krystalicznego brzmienia.

Odkryj DJI Pocket 2