Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wysokiej klasy routery Huawei. Wybierz urządzenie dla siebie

Masz problem z zasięgiem Wi-Fi? A może szukasz swojego pierwszego routera? Postaw na urządzenia sieciowe marki Huawei. Minimalistyczny biały design oraz funkcjonalność idą ze sobą w parze, a dzięki wbudowanym procesorom routery zapewniają najlepszą przepustowość.

Huawei WS318N. Wydajny router w najlepszej cenie

Ten model to potwierdzenie, że tani nie znaczy gorszy. Huawei WS318N zapewnia przepustowość do 300 MB/. Natomiast dzięki dwóm wbudowanym antenom mocny sygnał Wi-Fi o częstotliwości 2,4 GHz wypełni cały dom. Jeśli nie jesteś wymagającym użytkownikiem i potrzebujesz mniej zaawansowanego routera do przeglądania internetu czy oglądania filmów, postaw na model WS318N.

Huawei WS5200. Najwyższe prędkości w Twoim domu

Poszukujesz mobilnego, lecz potężnego routera? Huawei WS5200 jest stworzony z myślą o Tobie. To dwupasmowe (2,4 GHz i 5 GHz), bezprzewodowe urządzenie sieciowe świetnie się sprawdzi w gospodarstwie domowym z dostępem do internetu światłowodowego. Technologia MU-MIMO zapewnia szybkie połączenie o prędkości blisko 1200 MB/s dla wielu użytkowników jednocześnie.

Jaki router Huawei wybrać?

Huawei AX3 Dual-core. Potężne router dla wymagających

Uzyskaj najwydajniejszy bezprzewodowy internet z najnowszym standardem Wi-Fi 6. Zastanawiasz się, jaka przepustowość jest dostępna w tym urządzeniu? Zaskoczymy Cię, bowiem Huawei AX3 Dual-core obsługuje prędkość aż do 3000 Mb/s w pasmach bezprzewodowych 2,4 GHz i 5 GHz. Wszystko to dzięki wysokiej klasy dwurdzeniowemu procesorowi. Sygnał dotrze do wszystkich zakątków domu lub biura, a na większych powierzchniach istnieje możliwość stworzenia większej sieci z kilku routerów.

Huawei AX3 Pro Quad-core. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej sieci

To jeszcze bardziej podkręcona wersja routera opisywanego powyżej. Posiada on te same możliwości, a nawet więcej. Huawei AX3 Pro Quad-core dzięki czterordzeniowemu procesorowi obsłuży nawet o 128 użytkowników jednocześnie. Ale to nie wszystko, dzięki technologii Huawei HomeSec i specjalnemu oprogramowaniu router świetnie nadaje się do zastosowań komercyjnych. Zapewnia on najwyższy poziom bezpieczeństwa dla wszystkich połączonych urządzeń.

Sprawdź routery marki Huawei