Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup PowerPlay Ultra od Green Cell i ładuj aż 4 urządzenia jednocześnie

Kup PowerPlay Ultra od Green Cell i ładuj aż 4 urządzenia jednocześnie

Urządzeń elektronicznych ciągle przybywa, a razem z nimi także i nowych ładowarek. Tylko po co korzystać z kilku różnych gniazdek, kiedy powerbankiem PowerPlay Ultra od Green Cell można ładować 4 urządzenia jednocześnie? Zamów innowacyjny bank energii Green Cell już dziś.

PowerPlay Ultra, czyli ładowanie 4 urządzeń jednocześnie

Pojemność 26 800 mAh i funkcja Pass Through powerbanka PowerPlay Ultra od Green Cell sprawiają, że to nie jest zwykłe akcesorium do ładowania smartfona. Ten powerbank przechowuje nie tylko bardzo dużo energii, ale może także przekazać ją 4 urządzeniom jednocześnie i to przy różnym natężeniu prądu. W efekcie dzięki jednemu urządzeniu naładujesz np. ultrabooka, tablet, baterię do drona i oczywiście smartfon. Niezależnie od okoliczności zawsze będziesz gotowy do działania. 

Na pokład samolotu możesz zabrać jeden powerbank zamiast kilku oddzielnych ładowarek. To nie tylko oszczędność miejsca w bagażu, ale także Twoja gotowość na każdą sytuację. Dzięki dużej pojemności akumulatora masz zawsze dostęp do energii – nawet jeśli nie masz dostępu do gniazdka. Aluminiowa obudowa natomiast dzielnie zniesie trudy przenoszenia urządzenia w miejskiej dżungli, a nawet poza nią.

Powerbank PowerPlay Ultra Green Cell

128 W mocy urządzenia zawsze pod ręką

PowerPlay Ultra oferuje łącznie 128 W mocy. Możesz ją wykorzystać za pomocą 4 wyjść USB z różnymi napięciami prądu:

  • USB-C1 Power Delivery – 65 W
  • USB-C2 Power Delivery – 27 W
  • USB-A1 Quick Charge – 18 W
  • USB-A2 Quich Charge – 18 W

Wyjścia Power Delivery wykorzystasz do naładowania większych sprzętów w postaci laptopa czy tabletu, które mają większe zapotrzebowanie na moc. Nie bój się jednak podłączyć do niego smartfonu czy smartwatcha. Technologia Power Delivery sama ustala, jaki prąd może płynąć pomiędzy urządzeniami. Nie musisz się już bać, że uszkodzisz ładowany sprzęt. Podpinasz i ładujesz bez żadnych zmartwień. 

Wyjścia Quick Charge pozwolą Ci natomiast szybko naładować wszystkie urządzenia, które obsługują ten standard – najczęściej są to smartfony. 15 minut superszybkiego ładowania Quick Charge to nawet kilka godzin więcej działania. Gdy liczy się czas, to jak drugi oddech dla Ciebie i Twojego smartfona. Elektronikę bez tego standardu oczywiście także naładujesz powerbankiem PowerPlay Ultra.

Funkcja Pass Through – 1 gniazdko, ale 4 naładowane urządzenia

Mimo dużej pojemności powerbanka zmagazynowana w nim energia kiedyś się skończy i trzeba będzie ją uzupełnić. PowerPlay Ultra obsługuje technologię Pass Through, dzięki której możesz w jednym momencie ładować zarówno powerbank, jak i urządzenia podłączone do niego – i to bez ryzyka zniszczenia ogniw. W skrócie – prąd przechodzi przez powerbank, by trafić do urządzeń. Możesz zatem wszystko podłączyć na noc i rano mieć w pełni naładowany sprzęt i bank energii. Inne ładowarki nie są do tego potrzebne.

Dowiedz się więcej o powerbanku PowerPlay Ultra i jego funkcjach.

Zobacz powerbank Green Cell PowerPlay Ultra