Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Radeon RX 6800 XT i RX 6800. Premiera GPU z architekturą RDNA 2

Czy doskwiera Ci głód wrażeń, efektów wizualnych i wysokiego klatkażu? Czas zaspokoić ten apetyt. Poznaj nowe karty graficzne AMD Radeon RX 6800 XT oraz RX 6800, stworzone z myślą o gamingu w jakości 4K i z ray tracingiem. Do naszej oferty dołączają premierowe modele, sprawdź zatem, co oferują i jakich osiągów się spodziewać.

Radeon RX 6800 XT. Ray tracing i gaming w 4K

Czas na wyższy realizm. Czas na zachwycające efekty, doskonale odwzorowane tekstury, realistyczne światłocienie oraz płynność, która utrzymuje się w ogniu najcięższych walk. To wszystko w nowych grach segmentu AAA, czyli tych topowych, najbardziej pożądanych, najbardziej rozchwytywanych.

Chcesz wiedzieć więcej o premierowych GPU Radeon RX serii 6800? Szczegółową specyfikację znajdziesz na portalu Geex.

Na czym więc grać? Na desktopie z kartą graficzną AMD Radeon RX 6800 XT, stworzonej w oparciu o architekturę RDNA 2. Na pokładzie ma 72 jednostki obliczeniowe, 128 MB pamięci podręcznej AMD Infinity i nawet 16 GB pamięci VRAM GDDR6.

Kapitalną płynność oraz brak opóźnień zapewnia technologia Radeon Anti-Lag, a dodatkowe przyspieszenie dostarcza Radeon Boost. W ciężkich bojach będzie Twym najlepszym wsparciem. Gdyby i tego było za mało, podkręć wydajność GPU jednym kliknięciem.

AMD Radeon RX 6800 XT i Radeon RX 6800 sklep

Radeon RX 6800. Wciągające emocje

AMD ma też w zanadrzu układy nieco tańsze o kryptonimie Radeon RX 6800. Wciąż wydajne, wciąż na architekturze RDNA 2, wciąż z pamięcią GDDR6 i pakietem technologii gamingowych. Z nimi również pograsz w jakości 4K, podziwiając detale, płynność oraz efekty specjalne zapewniane przez bibliotekę DirectX 12.

Zobacz premierowe karty Radeon RX 6800 XT oraz Radeon RX 6800