Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj nowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark. Od teraz kupisz je w x-kom

Poznaj nowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark. Od teraz kupisz je w x-kom

Święta świętami, ale praca się sama nie zrobi, prawda? Zanim na niebie zaświeci pierwsza gwiazdka i zajmiesz się jej celebrowaniem, musisz wywiązać się ze zobowiązań szkolnych lub zawodowych. Warto zatem mieć pod ręką solidny i niezawodny sprzęt. Poznaj urządzenia wielofunkcyjne Lexmark, które sprawią, że dopinanie ostatnich obowiązków będzie czystą przyjemnością.  

Nowa linia urządzeń Lexmark

Czy da się szybko, łatwo i efektywnie pracować we własnych czterech ścianach? Oczywiście. Wystarczy, że masz w pobliżu odpowiednie narzędzia. Drukowanie, skanowanie, kserowanie? Nie ma problemu. Z nowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi Lexmark wszystko to zrobisz w mgnieniu oka, zaoszczędzając tym samym cenny czas.

Urządzenia Lexmark oferują nawet do 4 funkcjonalności w jednym sprzęcie. Wszystko po to, aby najważniejsze narzędzia do pracy i nauki mieć zawsze pod ręką. Modele 4 w 1 zapewniają ksero, druk, skan i opcję faksu, przez co idealnie sprawdzą się zarówno w domowych, jak i w biurowych realiach. Pod tym kątem sprawdzi się np. urządzenie wielofunkcyjne do domu i małego biura Lexmark MB3442adw.

Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych opcji, możesz również postawić na sprzęt, oferujący wyłącznie druk. Wówczas warto wybrać np. na drukarkę do biura i korporacji Lexmark C3224dw.

lexmark nowe urządzenia wielofunkcyjne do domu i biura

Doskonała konstrukcja i ogrom możliwości

O jakości premium urządzeń Lexmark świadczą trzy podstawowe cechy: efekty na papierze, szybkość pracy i intuicyjna obsługa. Gdy dołożymy do tego designerską konstrukcję i zaimplementowane tu najnowsze technologie, wspomagające efektywną pracę sprzętu, poznamy przepis na sukces opatentowany przez inżynierów Lexmark.

Mówiąc wprost, z urządzeniami Lexmark, otrzymasz wszystko, czego oczekuje się od sprzętu wielofunkcyjnego. I to w doskonałej jakości. Dodatkowo będziesz mieć możliwość wydawania poleceń zdalnie – wystarczy, że poprzez połączenie Wi-Fi połączysz się z nimi swoim smartfonem. Drukowanie zdalne? Nie ma problemu, bo znajdziesz tu rozwiązania, które Ci to umożliwią, np. Mopria czy AirPrint. Z kolei wszelkie komunikaty odczytasz wygodnie dzięki interfejsowi e-Task, skonstruowanemu specjalnie dla urządzeń Lexmark i … Twojej wygody.

Sprawdź nowe urządzenia wielofunkcyjne Lexmark