Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Ultralekka myszka o konstrukcji plastra miodu. Taka jest HyperX Pulsefire Haste

Ultralekka myszka o konstrukcji plastra miodu. Taka jest HyperX Pulsefire Haste

Poszukujesz myszki, która została stworzona od podstaw z myślą o graczach? Postaw na HyperX Pulsefire Haste, który ułatwi Ci dominację w każdej grze. Sprawdzona i niezawodna konstrukcja o wadze zaledwie 59 gramów, to klucz do przyjemnej i komfortowej rozgrywki. Zobacz, co jeszcze oferuje ten gryzoń.

Nowa myszka dla graczy HyperX. Komfort na wyciągnięcie ręki

Rozpocznij nowy rok z nowym gryzoniem na biurku. Większość graczy oczekuje od myszki dużej dokładności, a przy tym wysokiego poziomu wygody. Potrzeba do tego urządzenia, które nie tylko rozwiąże te dwie kwestie, ale da z siebie jeszcze więcej.

I w tym momencie do akcji wkracza ultralekki model Pulsefire Haste marki HyperX. W jaki sposób pomoże Ci on wygrać? Przeczytaj więcej i daj pozytywnie się zaskoczyć.

myszka HyperX Pulsefire Haste

Konstrukcja plastra miodu, czyli waga piórkowa

Już na pierwszy rzut oka widać, że myszka nie należy do najzwyklejszych. Jej symetryczna obudowa jest bowiem w znacznej części pokryta heksagonalnymi dziurkami, czyli tzw. honeycomb. To nie jest zwykły wizualny dodatek, tak jak chociażby RGB. Poprawia on pewność chwytu, ale przede wszystkim usprawnia komfort termiczny dłoni. Ręce nawet podczas wielogodzinnych rozgrywkach po prostu mniej się pocą.

To nie wszystko, ponieważ każda dziurka wpływa na redukcję masy urządzenia. HyperX Pulsefire Haste waży zaledwie 59 gramów i jest stworzona dla graczy-perfekcjonistów. Taka waga pozwala uzyskać kilka cennych ułamków sekundy w każdym starciu i zawsze być o krok przed przeciwnikiem.

Wygoda i precyzja

Na ogólną jakość wygody wpływa nie tylko pewny chwyt i przewiewna konstrukcja. Poruszanie myszą ułatwia także kabel, który został wykonany z materiałów, z których wykonuje się także linki spadochronowe. Takie rozwiązanie pozwala zredukować wytwarzane napięcie i opór, dlatego nawet mouse bungee może pójść w odstawkę.

Jeśli już mowa o łatwym manewrowaniu gryzoniem, to podstawą są przede wszystkim ślizgacze. W tym modelu zostały one wykonane z białego teflonu (PTFE) i są gwarancją niskiego współczynnika tarcia powierzchni. Co jeśli po długiej eksploatacji ślizgacze będą do wymiany? Żaden problem, producent dorzuca w zestawie drugi komplet, a Ty nie musisz się martwić. W opakowaniu oprócz dodatkowych ślizgaczy znajdziesz także taśmę antypoślizgową, którą możesz przykleić wg własnych preferencji na bokach myszy lub/i lewym i prawym przycisku.

Dedykowana aplikacja

Na uwagę zasługuje także autorskie oprogramowanie HyperX NGENUITY. Dzięki niemu możesz sterować nie tylko diodami RGB umieszczonymi w kółku myszki, ale także tworzyć własne makra np. do umieszczonego na froncie obudowy przycisku dwufunkcyjnego. Dodatkowo z łatwością dobierzesz odpowiednie DPI, które najlepiej sprawdzi się w Twojej ulubionej grze. Maksymalna wartość, jaką można ustawić, wynosi aż 16 000.

Odkryj mysz HyperX Pulsefire Haste w ofercie x-kom