Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Logitech doda Ci skrzydeł. Kup sprzęt gamingowy i zgarnij dwupak Redbulla

Logitech doda Ci skrzydeł. Kup sprzęt gamingowy i zgarnij dwupak Redbulla

Prawdziwy gaming to często rozgrywki trwające kilka godzin. Potrzebna będzie Ci solidna dawka energii, by przetrwać ten czas i pokonać swoich przeciwników. Co powiesz na Red Bulla? Teraz dwupak napoju dorzucamy do gamingowych produktów Logitech. Sprawdź szczegóły promocji i dodaj sobie skrzydeł.

Moc, energia i wygrana!

Grasz już kilka godzin i nie masz czasu, by zrobić sobie kawę? Przecież nie możesz przerwać rozgrywki nawet na te pięć minut, a potrzebujesz energii. Po głowie chodzi Ci slogan z pewnej reklamy, w której po wypiciu napoju moc jest tak wielka, że dodaje skrzydeł. Spoglądasz na biurko, a na nim czeka na Ciebie dwupak Red Bulla. Uff, teraz nie musisz martwić się o wygraną, moc jest z Tobą.

Energetyczny napój dorzucamy do wybranego sprzętu gamingowego Logitech. Dowiedz się więcej o niektórych produktach objętych promocją:

  • Słuchawki Logitech G PRO GAMING HEADSET – nie straszny będzie Ci ukryty snajper, ponieważ dokładnie usłyszysz, z którego miejsca strzela. Tylko nie daj się wcześniej trafić. A jeśli to Ci nie wystarczy, nie martw się. Model Logitech G PRO X GAMING HEADSET został wyposażony w technologię DTS HEADPHONE:X 2.0, która przenosi dźwięk przestrzenny 7.1. Usłyszysz w nich nawet najmniejszy szelest.
  • Myszka Logitech PRO – a kiedy misja w Call of Duty będzie od Ciebie wymagała umiejętności snajperskich, nie obejdzie się bez myszki gamingowej zapewniającej dużą precyzję. Wysoka rozdzielczość na poziomie 25600 dpi pomoże Ci trafić w nawet bardzo odległy i ruchomy cel. Bójcie się, wrogowie.
  • Klawiatura Logitech G PRO GAMING KEYBOARD Clicky – profesjonalny gaming wymaga błyskawicznej reakcji. Taką zapewni klawiatura G PRO, w której zastosowano mechaniczne przełączniki GX Blue. Przeciwnicy nie mają z Tobą szans. Klik i po sprawie.
  • Kierownica Logitech G29 PC/PS3/PS4 – a może chcesz zostać mistrzem kierownicy i bić rekordy prędkości w Need For Speed? Ze sprzętem Logitecha przeciwnicy zobaczą najwyżej tylne światła Twojego samochodu i nigdy nie posmakują szampana na najwyższym stopniu podium.
Promocja Logitech i Redbull

Jak skorzystać z promocji?

Promocja nie wymaga aktywacji kodu rabatowego. Dwupak Red Bulla dodaje się automatycznie do produktów objętych promocją.

Promocja trwa do 28.02.2021 r. lub do wyczerpania limitu produktów w promocji i nie łączy się z innymi promocjami.

Jeden dwupak Red Bulla dodawany jest za 1 grosz wyłącznie do zamówień, w których znajduje się minium jeden produkt Logitech objęty promocją.

Sprawdź wszystkie produkty objęte promocją