Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Odkrywaj wirtualną przestrzeń ze słuchawkami HyperX Cloud II Wireless

Odkrywaj wirtualną przestrzeń ze słuchawkami HyperX Cloud II Wireless

HyperX Cloud II Wireless wyglądają jak słuchawki do gamingu, ale świetnie sprawdzą się także do pracy, a nawet słuchania muzyki. Bezprzewodowa, lekka konstrukcja nie ogranicza ruchów, a wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 pozwala poczuć dobiegające z różnych stron dźwięki i po prostu się im poddać. Zobacz, co oferują nowe słuchawki HyperX Cloud II Wireless.

HyperX Cloud II Wireless, czyli must have dla PC-towców i nie tylko

Komputer najczęściej służy do rozrywki i pracy, dlatego słuchawki powinny być jak najbardziej uniwersalne. I właśnie takie są HyperX Cloud II Wireless z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1 – absolutny must have dla PC-towców. Ale spokojnie, posiadacze PlayStation 4 i Nintendo Switch nie muszą zielenieć z zazdrości i też mogą z nich korzystać. A okazji do wykorzystywania możliwości HyperX Cloud II na co dzień jest multum.

Najpierw wideokonferencja na Teamsie, której nie zaburzają głośni domownicy, bo mikrofon w słuchawkach ma redukcję hałasu, więc głośno i wyraźnie Cię słychać. Po obowiązkach odpinasz mikrofon, kładziesz się i wyłapujesz niesłyszane wcześniej dźwięki w ulubionej piosence. Odprężony czujesz, że to dobra pora, by znów ocalić świat, więc podłączasz mikrofon i startujesz rozgrywkę w kooperacji. Twoich planów nie pokrzyżuje nawet kurier przy drzwiach, bo możesz odejść od komputera w słuchawkach i dalej omawiać taktykę na kolejne potyczki.

Bateria w słuchawkach Cloud II Wireless wystarcza na 30 godzin użytkowania, więc kolejnego dnia spokojnie możesz powtórzyć to samo. O wygodzie wielogodzinnego używania słuchawek z pianką zapamiętującą kształt najlepiej świadczy nasza recenzja słuchawek HyperX Cloud II Wireless.

Co daje wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1?

Znużony ostrym jazgotem gitar niespełnionego rockbandu wychodzisz z zadymionego baru, by złapać nieco świeżego powietrza. Trochę się zasiedziałeś, bo okazuje się, że dzień już dawno wstał, a miasto zaczęło kolejny dzień życia. Niewiele myśląc, dajesz się porwać ulicznemu gwarowi. Głosy rozmawiających ludzi i przejeżdżających samochodów otaczają ze wszystkich stron, a krzyczące banery reklamowe wysoko ponad Tobą próbują skraść choć odrobinę Twojej uwagi. Powstaje zgiełk, który kochasz i w którym potrafisz rozróżnić każdy pojedynczy dźwięk.

Już masz wsiadać do auta, żeby zrobić sobie kolejny wszczep, ale zdajesz sobie sprawę, że naprawdę się zasiedziałeś. Zdejmujesz słuchawki z głowy i przechadzkę po Night City zostawiasz na kolejny dzień. Takie sytuacje są aktualnie bardziej prawdopodobne w grach wideo i w słuchawkach HyperX Cloud II Wireless. Ich wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 pomaga wczuć się w otaczający świat i usłyszeć dźwięki z miejsca, z którego dobiegają. Sprawdź sam, jak bardzo jest to skuteczny sposób na odcięcie się od rzeczywistości.

Zobacz słuchawki HyperX Cloud II Wireless