Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Samsung dodaje słuchawki do wybranych urządzeń Galaxy

Jeśli masz chrapkę na flagowy sprzęt Samsung Galaxy, to teraz jest najlepszy moment. Do wybranych modeli Galaxy S21 5G, Galaxy Z Fold, Flip 5G oraz Galaxy Tab S7 Samsung dokłada słuchawki true wireless. Które? Galaxy Buds Live lub Galaxy Buds Pro. Dowiedz się, jak zgarnąć te fantastyczne zestawy audio.

Smartfony z najwyższej półki

A może tak składany smartfon? Samsung ma w ofercie aż 2: Galaxy Z Fold 2 5G z przestronnym ekranem AMOLED oraz Galaxy Z Flip 5G, który po złożeniu bez trudu zmieści się w kieszeni marynarki. Nowatorskie konstrukcje wprowadzają nowy komfort do pracy, ułatwiają prezentację istotnych treści przed klientem. No i same w sobie są intrygujące, a do tego bardzo szybkie i wydajne. Mówisz, że jednak coś klasycznego? Nie ma sprawy, najnowszy Galaxy S21 Ultra 5G ze świetnym aparatem i rozbudowanym zapleczem wideo.

Do każdego z powyższych modeli Samsung dodaje słuchawki Galaxy Buds Pro.

Z kolei serie Galaxy S21 | S21+ 5G premiowane są słuchawkami Galaxy Buds Live. Świetnie uzupełnią one obraz wyświetlany na matrycy Dynamic AMOLED, wsparty odświeżaniem 120 Hz.

Tablety do nauki i do rozrywki

A teraz coś dla fanów sporych, bo 11 i 12-calowych wyświetlaczy, czyli tablety Galaxy S7 | S7+ w odsłonach LTE oraz Wi-Fi. Mocarne procesory oraz solidny zapas pamięci RAM pozwolą sprawnie pracować, tworzyć, edukować się, jak również odpoczywać przy seansie z serwisem VOD. Na tych ekranach kolory są żywe, intensywne i soczyste. Takie, jakich oczekujesz.

Kupując każdy z nich otrzymasz słuchawki Samsung Galaxy Buds Live.

Kup Samsung Galaxy, odbierz słuchawki w prezencie

Zasady promocji

Aby skorzystać z promocji:

  1. Kup wybrany sprzęt Samsung Galaxy.
  2. Aktywuj urządzenie i zaloguj się do aplikacji Samsung Members.
  3. Wypełnij formularz zgłoszeniowy nie później niż do 12.03.2021.
  4. Poczekaj na weryfikację i odbierz słuchawki.

Oferta obowiązuje od 15.02 do 7.03.2021 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Skorzystaj z promocji, zgarnij słuchawki Galaxy Buds