Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Wybierz komputer G4M3R i ciesz się wydajnym sprzętem już jutro

Poszukujesz sprawdzonego i wielozadaniowego komputera? Wydajny G4M3R na Ciebie czeka i już na drugi dzień może być w Twoim domu. Zainteresowany? Poznaj sprawdzone modele desktopów, które są dostępne od ręki.

x-kom G4M3R – wysokiej jakości komputer, któremu zaufało wielu graczy

Jeśli poszukujesz wielozadaniowego komputera stacjonarnego, to x-kom G4M3R jest doskonałym wyborem. Komputery są montowane przez wykwalifikowanych specjalistów i poddawane skrupulatnym testom, które obejmują między innymi testy obciążeniowe konkretnych podzespołów oraz sprawdzanie generowanych temperatur. Oczywiście nie tylko inżynierowie produkcji testują komputery, ale także nasi wymagający klienci. Ich opinie możesz przeczytać na kartach produktowych.

Komputer x-kom G4M3R

Zarówno obudowa G4M3RA jak i podzespoły, z których został złożony komputer, dopełniają się perfekcyjnie, tworząc niezawodną konstrukcję, a konfiguracja jest w stanie dostarczyć Ci 100% swoich możliwości. Jeśli więc często wchodzisz do świata gier, nie pozwól, aby ograniczenia PC-ta utrudniły Ci zwycięstwo. Wybierz komputer G4M3R, wyciśnij z niego maksimum i wywalcz miejsce na podium. To samo tyczy się pracy przy komputerze. Często obrabiasz materiały wideo lub Twoja praca potrzebuje wysokiej mocy obliczeniowej? G4M3R stanie na wysokości zadania i skróci czas renderowania do minimum.

Konfiguracja G4M3Ra dobrana do Twoich potrzeb

Szeroki wybór spośród kilku serii umożliwia Ci wybranie komputera skrojonego na miarę Twoich potrzeb. Wybierz sprzęt idealnie dopasowany do Twoich oczekiwań, a my dostarczymy go do Ciebie już jutro.

W naszej ofercie znajdują się desktopy zarówno z procesorami Intela, jak i AMD. W kartach graficznych także możesz wybrać pomiędzy Radeonem, a GeForcem. Potrzebujesz komputer z Windowsem? Powiedz tylko jaka wersja Cię interesuje. System operacyjny czeka już w domu? Wybierz sprzęt bez zainstalowanego oprogramowania.

Wybierz komputer x-kom G4M3R dostępny od ręki