Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowy dron DJI FPV już w sprzedaży

Zazwyczaj twardo stąpasz po ziemi, ale czasem marzy Ci się podniebna przygoda? Oderwij się na chwilę od przyziemnych zadań i chwyć nowego drona DJI FPV, który pozwoli Ci poczuć przestrzeń. Sprawdź szczegóły i dowiedz się, jak otworzyć granicę między światem wirtualnym i rzeczywistym.

DJI FPV - przestrzeń bez granic

Kiedy wirtualna rzeczywistość łączy się z tą prawdziwą, powstają właśnie takie perełki. Nie musisz już chodzić z głową w chmurach. Teraz możesz w nich być. Zapomnij o dotychczasowych rozwiązaniach i podglądzie widoków na małym ekranie. Nowa technologia sprawia, że możesz podziwiać cały lot w czasie rzeczywistym i to w dobrej jakości. Wzbij się nad horyzont dronem DJI FPV i poczuj przestrzeń, dzięki zaawansowanym goglom VR OcuSync 3.0.

Chcesz zabrać kogoś na podniebną przygodę i podzielić się zachwycającymi krajobrazami? To możliwe, bo poprzez tryb Audience urządzenie pozwala na przesyłanie obrazu do dodatkowych gogli obsługujących technologię VR. Przemierzajcie razem podniebne przestrzenie i zobaczcie ulubione zakątki z nowej perspektywy. Ultraszerokie pole widzenia wynoszące 150 stopni i transmisja video w nawet 120 FPS sprawią, że immersja pochłonie Was bez reszty.

Nowość w ofercie DJI FPV

Gotowy do lotu

Zapomnij o skomplikowanym montażu i podpinaniu przewodów. DJI FPV jest gotów niemal od razu na podniebne przygody. Wyjmij z pudełka drona, gogle i pada nawigującego, a następnie uruchom i aktywuj. To tyle. Od teraz podniebna przestrzeń należy do Ciebie. Trzy tryby pracy drona pozwolą Ci dostosować lot do Twoich umiejętności i warunków, w jakich będziesz latać.

DJI FPV to również nowoczesne rozwiązania dla maksymalnego bezpieczeństwa lotu. Dron uniknie kolizji dzięki przedniemu i dolnemu wykrywaniu przeszkód, a dodatkowe podświetlenie sprawi, że Twój urządzenie będzie widoczne nawet po zmroku.

Zatrzymaj przygodę na dłużej

Ale nowe, wirtualne doznania w czasie rzeczywistym to nie wszystko. Z DJI FPV wszystkie zapierające dech w piersiach widoki uwiecznisz w kadrach w jakości 4K/60FPS, dzięki czemu wrócisz w przestworza z wygodnej kanapy w swoim domu.

Sprawdź też inne drony od DJI

Poznaj nowego drona DJI FPV i przekraczaj granice rzeczywistości