Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Procesory Intel Core 11. generacji – ruszamy z przedsprzedażą

Na rynek wkraczają nowe CPU Intel Core przeznaczone dla desktopów. Procesory 11. Generacji, wyposażone w technologie, które mają pomóc uzyskać graczom, twórcom i innym użytkownikom jeszcze większą wydajność, można już u nas zamawiać. Dowiedz się więcej o nowych CPU i skorzystaj z przedsprzedaży.

Co oferują procesory Intel Core 11. Generacji?

Reprezentujące serię Rocket Lake procesory Intel Core 11 generacji to kolejna propozycja dla użytkowników desktopów, którzy cenią sobie wydajność i płynność podczas pracy ze swoją maszyną obliczeniową. Czy chodzi tu projekty graficzne czy informatyczne, korzystanie ze skomplikowanych i zaawansowanych aplikacji, czy o gaming i dzielenie się rozgrywką z innymi.

W procesorach i9, i7 oraz i5 znajdziemy między innymi możliwość korzystania z Intel Thermal Velocity Boost, które to rozwiązanie pozwala na podkręcanie nawet do 5,3 GHz (w przypadku CPU i9). Jest też automatyczny boost z IntelTurbo Boost Max Technology 3 oraz hyperthreading. Intel Quick Sync Video to narzędzie, które pomoże w rejestrowaniu gameplay’u, a Intel Graphics Command zadba o wysoką jakość wyświetlanej grafiki. Nie brakuje też Intel Optane H20 ze wsparciem dla dysków SSD, dla jeszcze szybszego odpalania programów i gier, jak również wsparcia dla pamięci DDR4-3200 czy obsługi portów Thunderbolt 4.

Poznaj procesory Intel Core 11 generacji w x-kom i wybierz w przedsprzedaży najlepszy dla siebie model

Intel Core 11 generacja

Procesory Comet Lake Refresh również nadchodzą

Podobno najbardziej lubimy te kawałki, które już znamy. Choć drobna wariacja nie zaszkodzi. Dlatego wraz z jedenastą generacją procesów, Intel przedstawia również swoje wcześniejsze CPU w odnowionej wersji. Mowa tu o serii Comet Lake Refresh, w skład które wchodzą procesory Intel Core i3, a także Intel Pentium i Celeron.

W porównaniu ze swoimi starszymi wersjami, nowe CPU mają oferować wyższe taktowanie. To rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieco silniejszych procesorów, ale nie chcą jeszcze przesiadać się na układy najnowszej generacji.

Odkryj procesory Comet Lake Refresh w x-kom i skorzystaj z przedsprzedaży