Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Odkryj usługę HP Instant Ink i odhacz zakup tuszu do drukarki z listy zadań

Odkryj usługę HP Instant Ink i odhacz zakup tuszu do drukarki z listy zadań

Ile razy zdarzyło Ci się zapomnieć o zakupie tuszu do drukarki? Z nową usługą HP Instant Ink nie musisz zaprzątać sobie tym głowy. Wydruki w subskrypcji to wygodne, proste i niezawodne rozwiązanie, które na dodatek pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i zadbać o środowisko. Sprawdź szczegóły oferty.

HP Instant Ink – pozwól się wyręczyć

Ułatw sobie życie i zarejestruj się w usłudze Instant Ink. Resztą zajmie się drukarka, która prześle informacje o kończącym się tuszu do HP. Zanim się obejrzysz, nowe opakowanie trafi pod Twoje drzwi. Bez obaw – to Ty decydujesz o tym, jak wygląda zamówienie. Wszystko wedle potrzeb, bo elastyczny plan oparty został na liczbie stron drukowanych w miesiącu. Jeśli nie zdążysz wykorzystać całej puli, reszta przejdzie na następny miesiąc. A może chcesz zmienić plan? Śmiało. Możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Łatwe i przyjemne drukowanie to nie wszystko. HP Instant Ink to także sprytny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Zużycie atramentu i wysyłka nowych wkładów są już wliczone w cenę Twojej miesięcznej subskrypcji. Dodatkowo za strony w kolorze zapłacisz tyle samo, co w czerni. Najprostszy plan wykupisz już za 4,99 zł miesięcznie.

Oszczędność i eko w jednym, bo zużytych opakowań możesz pozbyć się równie szybko i łatwo. Masz też gwarancję, że zostaną one poddane recyklingowi. Ponowne wykorzystanie plastiku również wlicza się w cenę.

hp instant ink subskrypcja

Co jest potrzebne do zarejestrowania się w usłudze HP Instant Ink?

Aby aktywować subskrypcję, należy podać email, adres dostawy i wybrać metodę płatności. Co jeszcze będzie potrzebne, by drukowanie stało się proste i przyjemne? Urządzenie HP, które obsługuje Instant Ink.

HP DeskJet Plus 4120 to sprytne urządzenie do wydruku, kopiowania i skanowania dokumentów. Sprawdza się do użytku w domu i małych firmach. Tutaj nie zawiedziesz się na jakości – obrazy są żywe, a teksty wyraźne.

Dla fanów minimalistycznego designu sprawdzi się HP DeskJet2710. Niech nie zwiedzie Cię jego mały rozmiar – urządzenie jest bardzo wydajne, a łączność bezprzewodowa umożliwia wydruk z praktycznie każdego, dowolnie wybranego miejsca.

HP OfficeJet 6950 to czarna perła wśród urządzeń wielofunkcyjnych. Dzięki niej wydrukujesz nie tylko pliki tekstowe i obrazy, ale też grafiki. Wbudowany wyświetlacz i pojemny podajnik papieru to dodatkowe atuty.

Zobacz wszystkie inteligentne urządzenia HP z funkcją Instant Ink, które sprawdzą się do domu i małego biura.

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie HP.