Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Czas opuścić Ziemię. Premiera Outriders

Szukasz gry, która porwie Cię w niezapomnianą przygodę? Chcesz przeżyć coś nowego i spróbować swoich sił w roli kosmicznego kolonizatora? Sprawdź nową propozycję od polskiego studia People Can Fly. Outriders zabierze Cię na niezwykłą planetę Enoch. I już kiedy postawisz na niej pierwsze kroki, doświadczysz niezwykłych zjawisk. Dowiedz się więcej.

Outriders – tło fabularne

Wyniszczona Ziemia nie może dłużej być domem ludzkości. Nadzieja na przetrwanie naszego gatunku ukryta jest gdzieś w nieskończonym kosmosie. To Enoch – piękna i żyzna planeta, na której można zacząć od nowa. Ostatni ludzie zmierzają w jej kierunku na pokładach potężnych statków kosmicznych. Zanim jednak będzie można się osiedlić, trzeba rozpoznać teren. Z taką misją na powierzchni Enoch lądują Outriderzy. I kiedy wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku, grupa odbiera tajemniczy sygnał. Podążając do jego źródła, eksploratorzy uwalniają tajemniczą Anomalię. Wtedy wszystko drastycznie się zmienia.

Cztery klasy postaci i dynamiczna rozgrywka

Outriders to gra akcji TPP z elementami RPG. Wcielasz się w niej w Outridera, czyli wyszkolonego żołnierza. Twoje moce wykraczają jednak daleko poza te rozwijane standardowymi ćwiczeniami. Wskutek pojawienia się Anomalii zyskujesz bowiem specjalne zdolności. Te zależą już od konkretnej klasy. Do wyboru masz:

  • Piromantę, który włada żywiołem ognia.
  • Walczącego na dystans technomantę, który dodatkowo potrafi leczyć.
  • Potrafiącego naginać czas manipulanta.
  • Niszczyciela, który korzysta z potęgi żywiołu ziemi.

Gra oferuje dynamiczną, pełną wrażeń rozgrywkę, w ciekawy sposób uzupełnianą elementami RPG. Każda postać ma własne drzewko umiejętności, z których możesz korzystać, aby siać jeszcze większe zniszczenie. Aha, co najlepsze, w Outriders zagrasz nie tylko w single’u, ale także w trybie kooperacji. Co dwie bronie, to nie jedna.

gra outriders w x-kom

Na jakie platformy dostępna jest gra Outriders?

Najnowsze dzieło studia People Can Fly jest dostępne na PC, Xbox Series X, Xbox One, PS4 i PS5. Mało tego, gra obsługuje cross-play. To oznacza, że możesz przemierzać Enoch na konsoli, a towarzysząca Ci osoba na PC.

Grę znajdziesz też w usłudze GamePass.

Sprawdź:

Zagraj w Outriders i odkryj tajemnice planety Enoch