Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Święto fanów e-sportu już niebawem. x-kom i Intel zapraszają na turniej „pierwiastek x”

Święto fanów e-sportu już niebawem. x-kom i Intel zapraszają na turniej „pierwiastek x”

Dla gamingowych maniaków to wydarzenie, o którym po prostu trzeba wiedzieć. Już za kilka dni startuje pierwiastek x – turniej e-sportowy, do którego może dołączyć każdy chętny do tego, by sprawdzić swój refleks, kooperację, ale i myślenie strategiczne. Poznaj więcej szczegółów.

Pierwiastek x – jedyny taki turniej w świecie e-sportu

Wielkie emocje zaczną się już za chwilę, bo pierwsze rozgrywki ruszają już 6 kwietnia. Wszystkie turnieje będą odbywać się poprzez platformę ESL Play. Sprawdź swojego skilla w grach: League of Legends, Rainbow 6, Starcraft 2, CS:GO i Valorant. Zapisy są dostępne na stronie ESL Play.

Sportowe rozgrywki na najwyższym poziomie dostarczy ESL Gaming. Firma, która w organizacji gamingowych turniejów i festiwali ma doświadczenie jak mało kto. Zadba o międzynarodowy poziom i techniczną perfekcję. 

turniej pierwiastek x

Do finału jeszcze daleko, ale już teraz warto wspomnieć o tym, że cały turniej zakończy gamingowa impreza w Strefie Gracza x-kom w warszawskim Centrum Handlowym Reduta. Tam poznamy osoby, które zdobyły tytuł zwycięzcy.

Chcesz dowiedzieć się jaki sprzęt zapewni Ci mistrzowską pozycję i dlaczego warto zainwestować w procesor Intel? O tym przeczytacie na naszym portalu technologicznym Geex.