Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Inteligentny duet Yale i Philips z rabatem 10 procent

Sherlock i Watson, Mulder i Scully? My znamy bardziej inteligentną parę – Yale oraz Philips. A w każdym razie bardziej dostępną, jeśli chodzi o x-kom. Do tego z rabatem w wysokości 10 procent. Poznaj proponowane przez nas zestawy do smart home i skorzystaj z obniżonych cen

Zestaw numer jeden: Yale Linus Smart Lock z mostkiem plus Philips Hue

Proponowane przez nas zestawy to sposób na połączenie inteligentnego oświetlenia z zabezpieczeniem domu. Pierwsza opcja to Yale Linus Smart Lock + Bridge + Philips Hue. Inteligentny zamek w połączeniu z mostkiem pozwala Ci zdalnie otworzyć drzwi za pomocą aplikacji Yale Access. Możesz w niej również sprawdzić, czy dom lub mieszkanie jest zamknięte, a także udzielić dostępu do Twojego lokum zaufanym osobom, które otrzymają wirtualne klucze.

A co daje połączenie akcesoriów Yale z oświetleniem Philips Hue? Automatyczne włączanie przyjemnego światła, gdy wracasz do domu. Może również gasnąć gdy wychodzimy lub automatycznie zapalać się co jakiś czas, gdy nas nie ma, odstraszając złodzieja, który liczy na nieobecność lokatora.

Inteligentny duet Yale Philips

Zestaw numer dwa: Yale Sync IA-312 z Philips Hue

Druga opcja to zestaw alarmowy Yale + Philips Hue. Od Yale dostajemy centralkę, czujnik ruchu PIR, kontrakton do umieszczenia na oknie lub drzwiach oraz pilot zdalnego sterowania. W połączeniu z żarówkami Philips dostajemy nie tylko dźwiękowy, ale i świetlny sygnał o próbie włamania czy innym naruszeniu bezpieczeństwa domu. Atakowane są nie tylko uszy, ale i oczy intruza, a pulsujące światło może jeszcze bardziej zwrócić uwagę sąsiadów.

Philips Hue będzie także migotało przy rozbrajaniu lub uzbrajaniu alarmu. Dzięki temu masz większą pewność, że zabezpieczenia działają lub zostały pomyślnie wyłączone. Również i tutaj można zarządzać system z aplikacji Yale, w której dostaniesz powiadomienia w czasie rzeczywistym (w tym także o aktywacji alarmu). System ustawisz zdalnie, a jeśli przy wychodzeniu z domu o tym zapomnisz, przypomni Ci uruchomiona funkcja geolokalizacji. Możesz go także rozbudować, na przykład o inteligetne gniazdka lub czujniki zalania.

Inteligentny duet z rabatem

Niezależnie od tego, na który z proponowanych zestawów się zdecydujesz, otrzymasz 10 procent rabatu. Nie trzeba wpisywać żadnych kodów czy wykonywać innych czynności. Ceny są już automatycznie obniżone na kartach produktowych. Oferta ważna jest do wyczerpania zestawów promocyjnych.

Skorzystaj z dziesięcioprocentowego rabatu i zaproś inteligentny duet Yale i Philips do Twojego smart home