Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Poznaj zwycięzców konkursu na pomysł innowacji w naszej aplikacji

Poznaj zwycięzców konkursu na pomysł innowacji w naszej aplikacji

Od połowy kwietnia do początku maja zbieraliśmy Wasze propozycje na ulepszenie naszej aplikacji mobilnej. Spośród kolosalnej liczby prawie czterech tysięcy zgłoszeń wybraliśmy trzy, których autorzy otrzymają nagrody od Xiaomi. Poznaj zwycięzców i zgłoszone przez nich pomysły.

Zwycięskie propozycje innowacji w aplikacji

Pierwsze miejsce

Pierwszą nagrodę – smartfon Xiaomi Redmi Note 10 4/128GB Onyx Gray – otrzymuje Dawid T., który zaproponował następujące nowości:

Chciałbym ujrzeć modele 3D każdego z komponentów PC oraz możliwość zamontowania ich w obudowie, by zobaczyć, jak wszystko ze sobą współgra wizualnie. Fajną opcją do tego byłby guide do cable managementu, oraz opcja, w której mogę zobaczyć, jak komputer będzie świecił się w nocy kolorami RGB. Najlepiej na moim biurku. ✌

Drugie miejsce

Druga nagroda - słuchawki Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S – wędruje do Maksa R. Przedstawił on taki oto pomysł:

Najbardziej czekam na inteligentnego pomocnika do robienia zakupów, w końcu " x-kom inteligentny wybór". Miałby on za zadanie proponowanie i odrzucanie gorszych wersji naszych planów na zakupy, działałby jak lepsza wersja sortowania, uzasadniałby dlaczego ten wybór, dlaczego opłaca się wziąć ten przedmiot, a nie tamten. Czasami trzeba czekać na pomoc x-kom, przez maila bądź kontakt telefoniczny. Asystent AI od razu mógłby obsłużyć i doradzić w kwestii sprzętu, zaoszczędzając czas klientów i innych pracowników. Wpłynęłoby to też na środowisko - kurier nie musiałby jeździć cały czas.

Trzecie miejsce

Ostatnią z nagród - opaskę Xiaomi Mi Band 5 – dostaje Martyna K., za taką propozycję innowacji:

Moim zdaniem miło byłoby zobaczyć zakładkę "Pro", gdzie byłyby sprzęty polecane przez profesjonalnych graczy lub zespół x-komu. Zdecydowanie zwróciłoby to uwagę wielu, a nawet pomogło w wyborze sprzętu. Każdy chce grać jak pro, jednak nie wszyscy wiedzą jakiego sprzętu takie osoby używają. :D

Zwycięzcom gratulujemy – niebawem skontaktujemy się z każdym osobno.

nasza aplikacja Twoja innowacja gratulujemy

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie

Bardzo cieszy nas wielkie zainteresowanie nim, o czym świadczy ogromna liczba zgłoszeń. Pokazuje to, jak wiele osób korzysta z naszej aplikacji i - podobnie jak nam - zależy im na jej ciągłym ulepszaniu. Choć mogliśmy nagrodzić tylko trzy propozycje, będziemy mieć na uwadze wszystkie przesłane. Nie obiecujemy wprawdzie, że każdą uda się zrealizować, jednak pomogą nam one przy planowaniu kolejnych prac nad innowacjami.

 

Nie masz jeszcze aplikacji? Pobierz ją:
AppStore Google Play AppGallery