Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera myszy gamingowej SteelSeries Rival 5

Legenda wraca w nowej odsłonie. Postaw na maksymalną szybkość i jeszcze większą precyzję. Poznaj najnowszą mysz dla graczy SteelSeries Rival 5 i ustrzel swoje miejsce na podium. Sprawdź szczegóły.

Chwyć mysz gamingowa SteelSeries Rival 5 i ustrzel jeszcze więcej

Wiesz, że na wirtualnym polu bitwy umiesz już sporo, ale wciąż chcesz rozwijać swoje gamingowe umiejętności? Najnowsza ergonomiczna mysz Rival 5 pomoże Ci osiągnąć w gamingu jeszcze więcej. Tylko pomyśl o bezbłędnych strzałach i precyzyjnych ciosach, dzięki którym sięgniesz po tytuł MVP. Dlaczego zwycięstwo możesz mieć w kieszeni? To przez układ mistrzowskich rozwiązań umieszczonych w tym gryzoniu.

Szybkie strzelanki czy dynamiczne MMO? Niezależnie od tego, na co poświęcasz najwięcej czasu, najnowsza mysz od SteelSeries wyposażona w dziewięć programowalnych przycisków, pozwoli Ci dopasować swoje mistrzowskie makra do rozgrywki. Z kolei sensor True Move Air z czułością na poziomie 18 000 CPI sprawi, że Twoje ruchy będą szybkie precyzyjne.

SteelSeries Rival 5

Rival 5 – bezpieczeństwo i design

Z gamingową myszką Rival 5 możesz grać jeszcze dłużej i intensywniej, bo przełączniki nowej generacji Golden Micro IP54 wytrzymają 80 mln kliknięć. A co z warunkami panującymi na Twojej jaskini gracza? O to też nie musisz się martwić, bo ulepszone przełączniki odporne są na kurz oraz wodę. W drodze na podium nie staną Ci żadne przeszkody. Zapomnij o sztywnym, plączącym się kablu. Przewód USB-C zastosowany w najnowszej myszy od SteelSeries opleciony mikrofibrową siateczką zmniejszy opór, a Ty skupisz się tylko na precyzyjnym strzale.

Ale nie tylko funkcjonalność się liczy. Chcesz więcej wrażeń? W aplikacji Engine Apps w SteelSeries GG dopasujesz 10-strefowe podświetlenie RGB do dynamiki swojej rozgrywki i poczujesz pełną harmonię zarówno w grze, jak i poza nią. Mało tego, podświetlenie zareaguje na to, co dzieje się na Discordzie i w innych aplikacjach. Wszystko po to, aby nie ominęła Cię żadna ważna wiadomość.

Chwyć mysz gamingową SteelSeries Rival 5 i sprawdź, jak daleko zajdziesz