Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowa jakość dźwięku z realme Buds Q2 i realme Buds Air 2 Neo

Szukasz lekkich, komfortowych i funkcjonalnych słuchawek w przystępnej cenie? Zależy Ci, aby nie tylko oferowały dobrej jakości brzmienie, ale także świetnie sprawdzały się podczas prowadzenia rozmów? Poznaj realme Buds Q2 i realme Buds Air 2 Neo. To superwygodne słuchawki TWS, które pozwolą Ci cieszyć się ulubionymi utworami, gdziekolwiek jesteś. Dowiedz się więcej.

realme Buds Q2 – postaw na bas

Lubisz czyste, wyraziste brzmienie z mocno zaznaczonym basem? realme Buds Q2 to propozycja właśnie dla Ciebie. Zastosowano w nich przetworniki dynamiczne o średnicy 10 mm, wspierane przez technologię Dynamic Bass Boost. Dzięki temu niskie tony są mocne i głębokie, a także dobrze odseparowane od pozostałych pasm. Takie zestrojenie sprawdzi się doskonale, jeśli słuchasz przede wszystkim popularnej, rozrywkowej muzyki.

Jesteś ciągle pod telefonem i codziennie odbierasz kilkanaście połączeń? Z realme Buds Q2 wszystkie rozmowy przeprowadzisz ze smartfonem w kieszeni. Słuchawki wyposażono w pojedyncze mikrofony z technologią redukcji szumów. Twój głos będzie więc wyrazisty niezależnie od tego, czy akurat jesteś w tramwaju, czy na spacerze. A co najlepsze – w trybie rozmowy realme Buds Q2 pracują przez trzy godziny. W przypadku odsłuchów czas ten przedłuża się do aż pięciu.

realme buds q2 i realme buds air 2 neo w x-komie

realme Buds Air 2 Neo – odetnij się od hałasu

Ze słuchawek korzystasz głównie w biurze albo w podróży? Chcesz skutecznie odciąć się od otaczających Cię dźwięków i skupić się wyłącznie na muzyce albo podcaście? Z realme Buds Air 2 Neo to proste. Wystarczy, że skorzystasz z technologii ANC, a rozmowy współpracowników czy odgłosy jazdy przestaną Cię rozpraszać.

W realme Buds Air 2 Neo zastosowano przetworniki dynamiczne o średnicy 10 mm, dla których wsparciem jest technologia Bass Boost. To gwarancja czystego, energetycznego brzmienia, doskonale sprawdzającego się w muzyce popularnej. A podczas rozmów Twój głos rejestruje nie jeden, lecz para mikrofonów. Masz więc pewność, że osoba znajdująca się po drugiej stronie zawsze dokładnie Cię zrozumie.

A jak wygląda czas pracy tych słuchawek? W trybie prowadzenia rozmów wynosi on nawet 4 godziny, w trybie odsłuchów – 5 (z włączonym ANC) albo 7 (z wyłączonym ANC).

Teraz słuchawki realme Buds Q2 oraz realme Buds Air 2 Neo kupisz w naszym sklepie: